Польська мережа аптек та побутової хімії Hebe відкрила інтернет-магазин

19 Липня 2019
інтернет-магазин hebe.pl

Торгівлею онлайн вже нікого не здивуєш. Як свідчить статистика, люди все частіше купують товари саме через Інтернет. Це зручно, дешево і досить вигідно - не виходячи з дому перед вами відкриваються вітрини магазинів з будь-якої точки світу. Тож не дивно, що кожна більш-менш пристойна мережа намагається створити власний сайт із можливістю покупок. 

Не виключенням стала і польська мережа Hebe, що налічує понад 200 аптек та магазинів, що спеціалізуються на продажі побутової хімії та товарів по догляду собою. Власник мережі - португальська група компаній Jerónimo Martins, яка займається виробництвом і дистибуцією товарів широкого вжитку.  До слова, саме їм належить і найпопулярніша в Польщі мережа супермаркетів “Biedronka”.

І якщо раніше закупитися в Hebe можна було лише в Польщі, то тепер, по-суті, мережа виходить за її межі з пропозицією е-комерції. Відтепер закупи в Hebe можна зробити на сайті hebe.pl. Торгівельна платформа працює вже більше тижня.

 інтернет-магазин hebe.pl

Як працює інтернет-магазин hebe.pl?

Відтепер клієнти по всій Польщі (і за її межами) отримали доступ до асортименту Hebe та регулярних акцій, знижок та нових брендів.

Як повідомляють в Hebe, асортимент продукції, представленої на сайті, значно розширений, аніж в звичайних магазинах. Зокрема, тут можна придбати і такі брендові товари, як NYX, Physicians Formula, Teaology, Yasumi, Saem, A by Bom і Tony Moly.

На сайті, як і магазинах, діють усі акції та знижки, а також дисконтна картка Hebe. Більше того, реєструючись на сайті та створюючи рахунок, клієнти автоматично стають учасниками програми лояльності і можуть використовувати цілий ряд спеціальних акцій.

Наприклад, при вартості покупки понад 249 злотих мережа пропонує безкоштовну доставку.  А для учасників програми-лояльності Hebe ця межа знижена до 199 злотих. 

Мережа Hebe

Усі замовлення в Польщі доставляються кур'єром або поштою. Придбаний через інтернет-магазин товар можна повернути протягом 14 днів. При цьому відшкодують не лише гроші за покупку, але й вартість зворотної пересилки. Повернути товар, придбаний на сайті, можна і в найближчому магазині Hebe.

Нагадаємо, ознайомитися з актуальними акціями та знижками від польських торгових мереж можна на нашому сайті у розділі Акції та знижки.

   ⇒ Читайте також: 

Імпортні ліки з Польщі

Польська фармацевтика: суворий контроль за якістю ліків та найнижчі ціни в Європі

Де вигідніше купувати продукти: порівняння цін в супермаркетах Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах