Понад 100 тисяч українців скористалися обміном гривень на злоті у Польщі

30 Вересня 2022
соціальна допомога на дитину в польщі для українців

З березня по вересень близько 103 тисяч українських громадян обміняли в польських банках загалом 728 млн гривень на 98 млн злотих в межах умови між національними банками Польщі та України. Такі дані нещодавно оприлюднив Національний банк Польщі, пише businessinsider.com.pl.

Фінальний розрахунок за угодою між Нацбанком Польщі та Нацбанком України відбувся 28 вересня 2022 року, а сама програма обміну діяла в Польщі до 9 вересня

"Виходячи з умов договору, на замовлення Національного банку Польщі в окремих відділеннях PKO Bank Polski в період з 25 березня по 9 вересня 2022 року біженці з України за певних умов і за курсом, встановленим НБУ, могли обмінювати гривні на польські злоті. Такою можливістю скористалися майже 103 тисячі громадян України, які загалом обміняли 728 млн грн на 98 млн злотих", - йдеться у повідомленні НБП. 

За даними Нацбанку, в середньому одна операція обміну мала вартість 7 тисяч гривень (при максимальному ліміті 10 тисяч гривень).

За інформацією центробанку, PKO BP перерахував усі отримані гривні до регіональних управлінь Нацбанку Польщі. Згодом їх розрахували за встановленим Нацбанком України курсом і продали цьому ж банку. 

"Таким чином завершено взаєморозрахунки сторін, які беруть участь в обміні гривні на польський злотий для потреб біженців з України", - йдеться в повідомленні НБУ.

⇒ Читайте також:

Чи покупці в Польщі досі бойкотують мережі Auchan і Leroy Merlin, які не пішли з росії

В яких польських супермаркетах покупки за рік подорожчали найбільше

В супермаркетах Lidl у Польщі можна здати пластикові пляшки і отримати купони на знижку

Головне фото: wprost.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах