Популярна в Європі мережа косметичних магазинів Dm з’явиться в Польщі

19 Квітня 2021
косметика з польщі

Один з найпотужніших гравців на європейському ринку торгівлі косметикою, німецька мережа "Dm-drogerie markt", відкриває свій перший магазин у Польщі. Зараз компанія шукає працівників майбутньої торгової точки у Вроцлаві і планує подальшу експансію у інших містах країни, передає видання wiadomoscihandlowe.pl.

Dm-drogerie markt в даний час шукає людей на кілька посад, а як місце роботи вказує саме Вроцлав. Так, компанія хоче працевлаштувати регіонального менеджера, який має керувати та розвивати 12-15 майбутніх магазинів. Також Dm шукає працівника на вакансію менеджера магазину та ІТ-консультанта.

Як наголошують автори статті, польський ринок торгівлі косметичними засобами невдовзі отримає чергового сильного гравця. 

“На європейському ринку мережа Dm-drogerie markt є навіть дещо більш потужна, ніж найбільша мережа цього сегменту, яка зараз діє в Польщі, тобто Rossmann”, - йдеться в матеріалі. 

акції та знижки в польських магазинах косметики

Як відомо, зараз Dm-drogerie markt розвиває свою мережу косметичних магазинів у 13 європейських країнах. Польща стане 14-тою. Найбільше магазинів мережі - понад 2 тисячі - функціонує в Німеччині. Фірма також присутня на ринках в Австрії, Чехії, Словаччині та Угорщині. Успішно розвиває мережу своїх торгових точок і в країнах Балканського півострова. У 2017 році дебютувала в Італії. 

За 2019-2020 звітний рік компанія Dm-drogerie markt зафіксувала продаж на рівні 11,52 млрд євро. Зараз на фірму працює понад 62 тисячі осіб. Одним із її акціонерів є 18-річний Кевін Леман, який успадкував цінні папери від свого батька, Гюнтера Лемана. Завдяки цьому статки юнака оцінюють у 3,3 млрд доларів. Ця інформація з’явилася у 35-му випуску щорічного рейтингу мільярдерів журналу Forbes.

⇒ Читайте також:

Кожен другий польський магазин вводить покупців в оману щодо вартості товару. Дослідження

Популярні бренди, які пішли з польського ринку під час пандемії

В Польщі запрацював новий продуктовий онлайн-магазин Barbora.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах