В Польщі запрацював новий продуктовий онлайн-магазин Barbora.pl

25 Січня 2021
онлайн-магазини продуктів з доставкою додому в польщі

Онлайн-шопінг став неабияк популярним в Польщі за час пандемії коронавірусу та суворих карантинних заборон. Навіть продуктові магазини та супермаркети, які продовжують працювати практично без додаткових обмежень, ще навесні 2020 року запустили послугу доставки продуктів клієнтам додому. Так, наприклад, дисконт-супермаркет Biedronka вже понад півроку співпрацює із популярним сервісом доставки Glovo. Продукти можна замовити онлайн навіть у вихідні, коли більшість магазинів не працює через заборону на недільну торгівлю в Польщі

А відсьогодні, 25 січня, в Польщі запрацював новий інтернет-магазин Barbora.pl, в якому можна замовити продукти харчування, побутові товари та косметичні засоби з доставкою додому. Онлайн-крамниця належить до литовської групи Maxima Grupe, яка також є власницею мережі магазинів Stokrotka в Польщі. Поки що онлайн-закупи в цьому магазині доступні лише для мешканців Варшави та її околиць. Однак новий онлайн-магазин вже планує кинути виклик таким потужним гравцям польського ринку інтернет-торгівлі, як Frisco.pl, Auchan Direct та Carrefour.pl. 

продукти з доставкою додому в польщі

business-m.eu

Замовлення продуктів з доставкою додому в Польщі у магазині Barbora.pl

У Польщі з’явився новий інтернет-магазин, де можна замовити продукти з доставкою додому того ж дня. На віртуальних полицях магазину покупці знайдуть не лише харчові продукти, але й побутову хімію, косметику, товари для дітей і корм для домашніх тварин, пише businessinsider.com.pl

Стратегічним партнером Барбори і головним постачальником товарів в Польщі буде мережа Stokrotka. Компанія також буде шукати місцевих постачальників, які можуть запропонувати клієнтам цікаві регіональні товари в різних категоріях. Оскільки Barbora не планує відкривати власні стаціонарні магазини в Польщі, вона діятиме на місцевому ринку за моделлю Frisco.pl.

Дебют онлайн-магазину у Варшаві має стати початком експансії Барбори в Польщі. У рідній Литві платформа онлайн-закупів вже доступна в десяти великих містах, а з 2018 року діє також на території Латвії та Естонії. У всіх трьох країнах Балтії Барбору вважають найбільшим оператором онлайн-торгівлі харчовими продуктами та товарами щоденного використання. 

“Ми маємо намір запровадити на польському ринку те, що досі будували, тестували та вдосконалювали в Балтійських країнах. Йдеться про високу якість, швидку та зручну доставку продуктів, а також клієнтоорієнтоване обслуговування. Минулоріч ми дуже динамічно розвивались, запровадили багато змін, що дозволили нам значно розширити наші можливості і оперативно відповідати на потреби наших клієнтів, база яких активно росте”, - запевнив президент новоствореної компанії Barbora.pl Андріус Юргелевічус.

замовити продукти з доставкою додому в польщіagronews.ua

За його словами, польський та литовський ринки торгівлі доволі схожі між собою, тож компанія впевнено продовжуватиме завойовувати прихильність покупців й у інших містах Польщі та розвивати сферу онлайн-торгівлі в цій країні, використовуючи здобутий на батьківщині досвід. 

Цікаво, що з нагоди початку роботи Барбори в Польщі, онлайн-магазин пропонує своїм першим клієнтам з Варшави безліч вигідних акційних пропозицій та знижок.

⇒ Читайте також:

Власники торгових центрів хочуть подати до суду через локдаун в Польщі

На півдні Польщі відкриється ще один магазин марки Primark

Carrefour знижує ціни навіть на 90% на один тип товарів у Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах