Послаблення карантину в Польщі: що зміниться з 26 квітня

21 Квітня 2021
карантинні обмеження в польщі 2021

В Польщі закріпилась тенденція до зменшення рівня захворюваності на коронавірус, тому з понеділка, 26 квітня, у більшості регіонів країни будуть зняті деякі карантинні обмеження. Про це сьогодні, 21 квітня, під час прес-конференції повідомив міністр охорони здоров’я Адам Недзельський.

За словами глави польського МОЗу, пік третьої хвилі коронавірусу в Польщі залишився позаду. 

“Сьогоднішня кількість заражень означає продовження тенденції до спаду. Покращується ситуація в лікарнях. За тиждень зайнятість ліжок зменшилась на 3 тисячі. Однак рівень заражень, як і рівень госпіталізацій, все ще утримується на дуже високих показниках”, - наголосив Адам Недзельський.  

За даними МОЗ, найскладніша ситуація склалась у Сілезькому, Нижньосілезькому, Великопольському і Опольському воєводствах. Найбільш оптимістичні прогнози дають мешканцям Підляського, Підкарпатського і Вармінсько-Мазурського регіонів. Середньодобова кількість заражень по всій країні на 100 тисяч жителів становить 36,3.

актуальні карантинні обмеження в польщі 2021

Оскільки показники не є рівномірними, тобто в одних воєводствах ситуація є стабільною, а в інших все ще загрозливою, польський уряд прийняв рішення скасувати частину карантинних обмежень лише в окремих регіонах. Так, з 26 квітня учні 1-3 класів повернуться до змішаної форми навчання, а також відновлять свою роботу перукарні та косметичні салони у таких воєводствах:

 • Малопольському
 • Західнопоморському
 • Куявсько-Поморському
 • Мазовецькому
 • Свентокшиському
 • Любуському
 • Поморському
 • Люблінському
 • Вармінсько-Мазурському
 • Підкарпатському
 • Підляському

Разом з тим, щонайменше до 26 квітня актуальними залишаються всі обмеження у таких воєводствах, як Сілезьке, Нижньосілезьке, Лодзинське, Великопольське та Опольське. 

коронавірус в польщі останні новини 2021wprost.pl

Міністр охорони здоров’я також пообіцяв, що наступного тижня уряд представить більш детальний план на травень, зокрема для готельно-ресторанного бізнесу, а також для організаторів весіль чи інших урочистих подій. 

Крім цього, Рада Міністрів розглядатиме питання якнайшвидшого відкриття закладів культури, зокрема музеїв та театрів, і літніх майданчиків у кав’ярнях. Урядовці також хочуть відновити можливість проведення спортивних занять на відкритому просторі.

⇒ Читайте також:

Польський прем’єр пророкує кінець локдауну на межі травня-червня 2021 року

Третина поляків дуже негативно оцінює дії уряду в боротьбі з пандемією

Список польських лабораторій, де роблять ПЛР-тест

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах