Польський прем’єр пророкує кінець локдауну на межі травня-червня 2021 року

20 Квітня 2021
карантинні обмеження в польщі 2021

Значну частину польської економіки буде “розморожено” на межі травня і червня 2021 року. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Вперше за довгий час глава польського уряду нарешті заговорив про можливість скасування більшості карантинних обмежень в країні в найближчій перспективі. Тим не менш, для поляків, які сподівались провести травневі свята в повноцінному форматі, ця новина стала розчаруванням, пише businessinsider.com.pl

За словами Матеуша Моравецького, можливість завершення локдауну в Польщі розглядають великою мірою завдяки ефективній програмі вакцинації проти Covid-19. На думку прем’єра, саме імунізація наблизила поляків до “переломного моменту” в боротьбі з пандемією коронавірусу. Цей перелом “може в найближчі тижні призвести до того, що на рубежі травня та червня можна буде розморозити значну частину економіки”, зазначив глава польського уряду.

Моравецький також наголосив, що частину галузей економіки Польщі вдасться відкрити навіть раніше, ніж через 1,5 місяці. Ключовим критерієм у прийнятті відповідних рішень стане темп та поширеність щеплень. 

вакцинація проти ковіду в польщі

Наостанок прем’єр-міністр Польщі розповів, що з 26 квітня в країні діятиме новий розклад реєстрації на щеплення проти Covid-19. Зміни, внесені до національної програми імунізації, передбачають, що з 10 травня кожен повнолітній у Польщі матиме можливість зареєструватись на вакцинацію, а в другій декаді травня розпочнуться щеплення на робочих місцях та підприємствах.

“Я переконаний, що це стане переломним моментом”, - підсумував Матеуш Моравецький. 

Як відомо, у середу, 21 квітня, після засідання Урядової групи з управління кризовими ситуаціями міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський повинен оголосити про подальше послаблення карантинних обмежень в країні

“Ймовірно, завтра ми представимо вам остаточну версію того, що зміниться впродовж тижня перед травневими святами”, - зазначив у розмові з журналістам Адам Недзельський. 

Глава польського МОЗу наголосив, що пріоритетним питанням для уряду є відновлення стаціонарного навчання у школах. Недзельський також припустив, що в першу чергу уряд дозволить відновити повноцінну роботу закладам зі сфери послуг, зокрема перукарням та салонам краси. Згодом “розморозять” також торгівлю у приміщеннях з великою площею, дозволять прийом відвідувачів у готелях та ресторанах, і аж наприкінці запустять сферу фітнесу. В кінці травня також планують скасувати обов’язок носіння захисних масок у громадських місцях.

⇒ Читайте також:

Чи підтримують поляки вакцинацію проти Covid-19. Опитування

Список польських лабораторій, де роблять ПЛР-тест

Третина поляків дуже негативно оцінює дії уряду в боротьбі з пандемією

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах