Третина поляків дуже негативно оцінює дії уряду в боротьбі з пандемією

05 Квітня 2021
карантинні обмеження в польщі 2021

На замовлення видання Rzeczpospolita дослідницьке агентство SW Research опитало поляків про їхнє ставлення до урядової програми протидії коронавірусу. 

Респондентам поставили всього одне запитання, яке звучало так: “Як, на вашу думку, уряд дає собі раду з пандемією в нашій країні”. Учасники могли вибрати один із запропонованих варіантів відповіді. Результати дослідження для польських міністрів виявились не надто втішними, пише wprost.pl.

Так, варіант відповіді “дуже добре” вибрало лише 3,5% опитаних. Ще 11% оцінили діяльність польського уряду на “добре”. Посередню оцінку поставило 27% польських громадян, а 17,8% вважають, що влада погано справляється із викликами пандемії.

ситуація з коронавірусом в польщі заразswrafal.pl

Найбільша кількість респондентів - аж 34,3% - вибрали варіант відповіді “дуже погано”. І лише 6,4% не мають власної думки на цю тему. 

Нагадаємо, зараз Польща, як і багато інших країн Європи, змагається із третьою хвилею коронавірусу. Загалом, епідемія триває в цій країні вже понад рік. Так, перший випадок зараження коронавірусом в Польщі виявили 4 березня 2020 року. З того часу пандемія то наступала, то поволі відходила, то знову набирала сили. За оцінками медекспертів та за даними статистики, третя хвиля поширення коронавірусу в Польщі матиме найбільш трагічні наслідки.  

Наприкінці березня 2021 року Рада Міністрів Польщі вкотре оголосила про введення суворих карантинних обмежень. У цей період кількість нових випадків зараження в країні сягнула рекордного показника у 35 тисяч за добу. Система охорони здоров’я Польщі опинилась під загрозою серйозною перевантаження. Уряд закликав громадян відсвяткувати Великдень у невеликому колі близьких людей.

коронавірус в польщі останні новиниg.infor.pl

Негативний вплив пандемії та тривалих карантинних обмежень на людей відчувається не лише в плані соціалізації. Закритими залишаються чимало галузей економіки, зокрема туризм, гастрономія, торгівля у гіпермаркетах, косметичні та перукарські послуги тощо. В школах та університетах навчання відбувається у віддаленому форматі, а дитячі садочки та заклади для дошкільнят повністю закриті. Разом з тим, ніхто не береться прогнозувати, коли пандемія відступить та життя повернеться до звичного ритму. Як зазначають самі представники уряду, вся надія зараз покладена на процес вакцинації

Додамо, дослідження SW Research проводилось з 30 по 31 березня 2021 року. В інтернет-опитуванні взяло участь 800 поляків віком понад 18 років. 

⇒ Читайте також:

Вакцинуватись і подорожувати без карантину: які щеплення “визнає” Євросоюз

У яких польських аеропортах можна здати тест на коронавірус. Ціни

ЄС представив “паспорт вакцинації” і назвав дату його запровадження

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах