Поїзди Інтерсіті з України до Перемишля тимчасово змінять маршрут руху

21 Вересня 2018
 Інтерсіті з України до Перемишля

Інтерсіті сполученням з України до Перемишля з моменту запуску першого поїзда стрімко набирало популярності серед населення обох країн. На сьогодні щодня з України до Польщі і у зворотному напрямку курсує аж три Інтерсіті до Перемишля з українських міст:

  • Інтерсіті № 36/35 Одеса – Перемишль
  • Інтерсіті+705 Київ, Львів - Перемишль 
  • Інтерсіті+ № 715 Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів - Перемишль

Нагадаємо, детальний розклад цих поїздів з усіма зупинками ви можете знайти ТУТ.

Зручність закордонної мандрівки потягом важко переоцінити: це не тільки зручно і дешево, а й швидко, оскільки дозволяє оминути довгі черги на кордоні, а паспортний контроль здійснюється безпосередньо під час руху поїзда.

До того ж, з Перемишля можна легко дістатись автобусом чи тою ж таки залізницею практично до будь-якого іншого польського міста.

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Саме тому популярність Інтерсіті з України до Перемишля настільки велика. Про це красномовно свідчать і самі цифри: у 2016 році потягом Київ-Перемишль скористалися 4 тисячі пасажирів, а вже через рік, у 2017 році – 317 тисяч.

Інтерсіті до Перемишля

Тимчасові зміни в маршруті Інтерсіті "Київ, Львів - Перемишль"

На днях прес-центр “Укразалізниці” повідомив важливу новину: у зв'язку з ремонтними роботами на дільниці Перемишль – Хурко швидкісний поїзд Інтерсіті+ №706/705 Київ, Львів - Перемишль тимчасово змінить свій маршрут руху.

Власне, у період з 12 по 16 листопада даний потяг курсуватиме лише до станції Медика в Польщі. На території України маршрут Інтерсіті залишатиметься незмінним.

Відтак, поїзд №706 Київ – Медика прибуватиме на станцію Медика о 11:37, а в зворотному напрямку до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22.

Для зручності пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку пасажирів на спеціальні автобуси до Перемишля. Так само і у зворотному напрямку з Перемишля курсуватимуть автобуси до Медики, де можна буде сісти на Інтерсіті, що прямує до Львова та Києва.

Зі станції Медика автобус відправлятиметься о 12:37 (за місцевим часом) та прибуватиме на станцію Перемишль о 13:20. У зворотному напрямку автобус буде відправлятися з Перемишля о 14:39 та прибуватиме до Медики о 15:22.

Інтерсіті до Перемишля

Тимчасові зміни в маршруті Інтерсіті "Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів - Перемишль"

Тимчасово змінить свій маршрут ще один потяг до Польщі, а саме Інтерсіті+ №716/715 Київ – Перемишль – Київ через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль. 

В зазначений період ремонтних робіт - з 12 по 16 листопада - цей потяг курсуватиме лише до станції Львів. Час відправлення поїзда з Києва та інших міст залишатиметься незмінним.

Зверніть увагу! Філія "Українська залізнична швидкісна компанія" ПАТ "Укрзалізниця" просить пасажирів, які з 12 по 16 листопада 2018 року планують подорожі до Польщі, уточнювати інформацію щодо руху поїздів у залізничних касах або в довідкових службах на вокзалах.

Нагадаємо, що з вересня цього року важливі зміни відбулися і в в розкладі руху поїздів польської залізниці. Ознайомитися з ними ви можете у нашій статті за посиланням.

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Польща запускає прямий залізничний маршрут Перемишль-Берлін

Важливі зміни в розкладі руху поїздів польської залізниці

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах