Польща запускає прямий залізничний маршрут Перемишль-Берлін

03 Липня 2018
поїзд Перемишль-Берлін

Потяги Інтерсіті з України до Перемишля вже давно стали чи не найпопулярнішим способом доїзду до Польщі серед українців. Це і не дивно, адже  квиток на потяг до Перемишля коштує значно дешевше, ніж поїздка автобусом або переліт літаком до будь-якого польського міста. До того ж, їхати до Польщі поїздом зручно і з огляду на те, що це дозволяє оминути черги на кордоні та процедуру паспортного та митного контролю, оскільки вона здійснюється не безпосередньо при перетині кордону, а під час руху поїзда.

На сьогодні з України до Перемишля щодня курсує одразу декілька поїздів Інтерсіті:

  • Інтерсіті № 36/35 Одеса – Перемишль
  • Інтерсіті+705 Київ, Львів - Перемишль 
  • Інтерсіті+ № 715 Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів - Перемишль

Детальний розклад поїздів з України до перемишля з усіма зупинками ви можете знайти ТУТ. Нагадаємо, квитки на поїзди до Перемишля можна купувати онлайн.

З моменту запуску першого Інтерсіті з Києва до Перемишля у 2016 році, його популярність почала стрімко зростати: так, якщо у 2016 році потягом Київ-Перемишль скористались 4 тисячі пасажирів, то вже через рік, у 2017 році – 317 тисяч.

Популярність такому маршруту додає й те, що з Перемишля можна легко дістатись практично до будь-якого міста в Польщі. Це не займе у вас ані зайвих витрат, ані багато часу на дорогу. Детальніше про пересадки з Перемишля в інші міста та зворотно читайте у наших статтях:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

поїзд до Перемишля

Крім того, дуже часто українці мандрують з Перемишля далі в країни ЄС, зокрема в Чехію, Словаччину та Німеччину. Саме через стрімке збільшення пасажирів зі сходу, а зокрема і з України, які прямують через Польщу далі в Європу, польська компанія PKP Intercity на днях анонсувала запуск прямого залізничного маршруту між Перемишлем і Берліном.

Поїздом з Перемишля в Берлін без пересадок

Оскільки пасажиропотік з України до польського міста Перемишль зростає чи не з кожним днем, польська компанія PKP Intercity, як зазначають у її керівництві, планує скористатися трафіком, що зростає, і домогтися того, щоб якомога більше пасажирів користувалися саме залізничним транспортом. Саме з цією метою в Польщі вже до кінця цього року планують запустити прямий залізничний маршрут Перемишль-Берлін.

поїзд Перемишль-Берлін

Потяг буде рухатися за маршрутом Перемишль – Вроцлав – Зелена Гура – Берлін. Назвуть Інтерсіті "Метрополь", він складатиметься з причіпних вагонів, які у Вроцлаві приєднуватимуть до потяга, що далі рушатиме до Берліна.

"Потяги з Перемишля до Львова і Києва щороку перевозять дедалі більше пасажирів. За перші п'ять місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли було зафіксовано двократне збільшення кількості мандрівників. Очевидно, що варто очікувати наступного подвоєння кількості пасажирів на напрямках зі сходу", – повідомив очільник PKP Intercity Марек Хранюк.

Він також зазначив, що "з українською та німецькою сторонами досягнуто порозуміння" в питанні запуску прямого рейсу.

До слова, нещодавно стало відомо, що Україна та Польща планують запуск ще одного нового міжнародного залізничного маршруту сполученням Львів-Люблін.

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

Укрзалізниця запровадила онлайн-продаж квитків ще на два міжнародні поїзди до Польщі

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах