Пропускну спроможність КПП Краковець-Корчова хочуть збільшити на 50%

10 Червня 2022
перетин кордону з польщею митні переходи

Впродовж наступних тижнів Україна та Польща спільно працюватимуть над тим, аби збільшити пропускну спроможність КПП Краковець-Корчова щонайменше на 50%. Про це повідомило Міністерство інфраструктури на своїй Facebook-сторінці, передає Європейська правда.

Роботи відбуватимуться в межах проєкту "Відкритий кордон", що передбачає збільшення кількості смуг для вантажівок та створення додаткових павільйонів для митного та паспортного контролю. Про це сторони домовилися під час міжурядових консультацій, які відбулися безпосередньо на пункті пропуску Краковець-Корчова.

"Розраховуємо, що збільшення пропускної спроможності пропуску "Краковець-Корчова" розвантажить інші пункти пропуску польсько-українського кордону. Цей пілотний проєкт є безпрецедентним успіхом нашої співпраці, здатним прокласти шлях наступним проєктам", - зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його словами, роботи по обидва боки польсько-українського кордону розпочинаються сьогодні. Нові павільйони облаштують впродовж найближчих тижнів.

Крім цього, Польща зобов’язалась створити інфраструктуру, яка дозволить збільшити кількість смуг руху для вантажівок до одинадцяти. Також польська сторона готова надати українським прикордонникам контейнерний модуль для створення і запуску нового пункту пропуску. На додачу, обидві сторони мають забезпечити необхідну кількість прикордонних та митних службовців для оформлення мандрівників.

Варто зазначити, у червні Кабмін створив робочу групу з питань розвитку та розбудови пунктів пропуску "Відкритий кордон", яку очолив міністр Кубраков. На думку українського уряду,це дозволить оперативно вирішувати усі проблеми на українсько-польському кордоні, а також розробити спільний покроковий план покращення роботи пунктів пропуску. В рамках цього проєкту планують повністю побудувати нові та модернізувати дійсні пункти пропуску на західних кордонах.

⇒ Читайте також:

Укрзалізниця запускає прямий поїзд з Перемишля до півдня України

Коли на кордоні з Польщею запрацює пункт пропуску Нижанковичі – Мальховіце

Кордон Україна-Польща: будівництво пішого переходу та реконструкція євроколії Перемишль – Нижанковичі – Хирів

Головне фото: inpoland.net.pl

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах