Ремонт дороги на Грушів розпочнуть вже цього року

21 Березня 2019
Ремонт дороги на Грушів

Щодня сотні людей перетинають кордон до Польщі через ПП Грушів-Будомєж. Хоч дорога до даного пункту перетину кордону є не найкращою, однак більшість автомобілістів вибирають Грушів, оскільки там, як правило, черги на кордоні зазвичай менші, а отже перетнути кордон можна швидше.

Кожен водій підтвердить, що дорога на Грушів залишає, м’яко кажучи, бажати кращого. І от нарешті з’явилась надія на те, що вже до кінця цього року до ПП Грушів-Будомєж можна буде заїхати по новому, відремонтованому автошляху.

Коли відремонтують дорогу на Грушів

За повідомленням Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку і прес-служби Львівської ОДА, у вівторок, 19 березня, відбулась робоча нарада у Міністерстві фінансів Республіки Польща за участі делегації з України та підрядних організацій, які виграли тендер на ремонт доріг на території Львівської та Волинської областей.

З питань, які обговорювались, був і стан доріг на Грушів (Яворівський р-н Львівської обл). Дорога має не лише місцева значення, адже це єдиний шлях до Міжнародного пункту пропуску Грушів-Будомєж на українсько-польському кордоні.

Ремонт дороги на Грушів

Сучасний стан дороги 

На нараді урядовці таки досягли згоди щодо укладання договорів на ремонтні роботи.

Про виконання ремонтних робіт на автодорогах, які ведуть до пунктів перетину на українсько-польському кордоні, повідомив, зокрема, і начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор:

"Сьогодні такі договори є підписаними зі сторони Служби автомобільних доріг у Львівській області. Ці контракти повністю узгоджені банком Польщі, Міністерством фінансів Республіки Польща, а також Міністерством внутрішньої політики", - зазначив він.

Згідно з укладеними договорами за кошти польського кредиту ремонтні роботи здійснять на наступних автомобільних дорогах:

  • О 142001 Яворів – Грушів
  • Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська
  • Т-14-18 Нижанковичі-Самбір – Дрогобич – Стрий
  • Т-14-03 Грушів - Немирів
  • Т -14 - 01 КПП "Смільниця" - Старий Самбір

"Відтак, уже в першій декаді квітня можемо сподіватися на початок реалізації контракту з проектування та виконання робіт по кредиту", - додав Руслан Кандибор.

На коли саме планується завершення ремонтних робіт - наразі не відомо.

Нагадаємо, слідкувати за станом черг на кордоні можна в режимі онлайн на сторінці камери на кордоні.

Читайте також:

На ПП Грушів змінять порядок митного контролю, аби зменшити черги на кордоні

Змінено організацію руху автомобілів в чергах на кордоні на ПП Грушів-Будомєж

На ПП Мальховіце-Нижанковичі буде піший перехід - будівництво розпочнуть вже цього року

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах