Змінено організацію руху автомобілів в чергах на кордоні на ПП Грушів-Будомєж

03 Жовтня 2018
в чергах на кордоні на ПП Грушів-Будомєж

Щодня сотні людей перетинають кордон до Польщі через ПП Грушів-Будомєж. Хоч дорога до даного пункту перетину кордону є не найкращою, однак більшість автомобілістів вибирають Грушів, оскільки там, як правило, черги на кордоні зазвичай менші, а отже перетнути кордон можна швидше. 

Як стало відомо, на даному пункті пропуску з понеділка, 1 жовтня, було дещо змінено організацію руху автомобілів перед перетином кордону до Польщі.

Ті, хто вже не раз перетинав кордон на авто, знають, що для перетину кордону до Польщі необхідно обрати відповідну смугу руху: зелену або червону. Як правило, у зеленій смузі черга на кордоні менша та й рухається вона значно швидше, ніж у червоній смузі.

Хоча на ПП Грушів-Будомєж можна було перетнути кордон відносно швидко і через червону смугу руху, оскільки на території самого пункту пропуску червоний пас розходиться на декілька окремих смуг. Таким чином, на території ПП Грушів-Будомєж функціонував розгалужений червоний пас та окремо зелений.

Однак вже третій день на ПП Грушів-Будомєж зелену смугу ліквідували, натомість всі бажаючі перетнути кордон до Польщі на авто повинні ставати в одну смугу руху перед заїздом на територію пункту пропуску

ПП Грушів-Будомєж

Вже на території ПП черга розходиться на декілька смуг, але всі вони працюють в режимі червоного паса. А отже тепер автомобілістам доводиться довше стояти у черзі на кордоні, оскільки митний контроль відбувається на червоній смузі значно ретельніше та повільніше.

Чим відрізняється рух авто на зеленій та червоній смугах при перетині кордону до Польщі?

Перетинаючи кордон на зеленій смузі руху, водію та пасажирам необхідно проходити спрощену процедуру паспортного та митного контролю: польський паспортист сам збирає документи, а на митному контролі водій з документами сам підходить до віконечка. 

Митний контроль на зеленій смузі виглядає дещо спрощено: водій подає митнику усі необхідні документи, а митний інспектор може навіть не виходити для перевірки вмісту багажника та багажу, що, як правило, займає не надто багато часу. 

Таким чином, обираючи для руху зелену смугу в черзі на кордоні, ви проходите процедуру оформлення паспортного та митного контролю за спрощеною схемою.

перетин кордону до Польщі

Червона смуга руху призначена для водіїв, які перевозять товари, що підлягають декларуванню, тому процедура митного контролю тут більш детальна і тривала

Перетинаючи кордон через червону смугу руху, під час митного контролю водієві та всім пасажирам авто необхідно вийти з машини, відчинивши всі двері та багажник. Митники ретельно перевіряють транспортний засіб і речі пасажирів і лише після успішного проходження контролю пропускають авто. Така процедура триває значно довше і, як наслідок, виникають довгі черги на кордоні.

Отож, звертаємо вашу увагу, що з понеділка на ПП Грушів-Будомєж для водіїв діє лише червона смуга руху. За ситуацією на цьому та на інших пунктах пропуску та за станом черг на кордоні можна дізнатися за допомогою камер на кордоні онлайн.

Читайте також:

Перетин кордону з Польщею автомобілем

Черги на кордоні з Польщею: можливі нові зміни в організації руху

Як не співи, то танці: очікування в чергах на кордоні стає все веселішим (ВІДЕО)

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах