У скільки обійдеться місяць життя в Польщі? (Інфографіка)

12 Вересня 2017

Якщо ви плануєте працювати чи навчатися в Польщі, то перш за все вам необхідно порахувати, у скільки в середньому там обійдеться місяць життя. Зробити це не так уже й складно – достатньо визначити свої базові потреби: місце для проживання, їжа, оплата транспорту, мобільного зв’язку тощо. А щоб вам не довелося довго і нудно шукати ціни на це все в Інтернеті, ми вже підготували для вас цікаву інфографіку, яка коротко і доступно пояснить, на яку ж суму все-таки вам слід розраховувати, плануючи свою тривалу поїзду до Польщі.

проживання в Польщі

Якщо ви хочете ознайомитися із цінами в Польщі більш детально, то пропонуємо вам нашу розгорнуту статтю Скільки коштує місяць проживання в Польщі, де ви знайдете інформацію про вартість проживання у різних містах Польщі та ціни на найбільш поширені товари та послуги. Гарної вам поїздки!

Вам також цікаво буде знати:

Середня та мінімальна заробітна плата в Польщі в 2017 році

Найбільш затребувані професії в Польщі станом на 2017 рік

Скільки і на що витрачають студенти у Польщі

Польські стипендіальні програми та гранти для українців

comments icon

Коментарі

  • user pic
    Сузанна Котвицка
    14.09.2017
    оренда будинку 8 км від Кракова 1000зл +130 зл оплати за світло газ.Інтернет - 80 зл. Місячний проїзний -135 зл. телефон моб. - 25зл.Робимо закупи 1 раз потижнево - від(включно з хімією)120 до 200 зл. Сім"я з 3 дорослих осіб.

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах