Рух поїздів до Перемишля тимчасово буде обмежено

12 Квітня 2019
Рух поїздів до Перемишля

Потяги з України до Перемишля користуються серед населення величезним попитом. Нагадаємо, щодня до Перемишля та зворотно курсує одразу три таких потяги Інтерсіті:

  • Інтерсіті+705 Перемишль - Львів, Київ
  • Інтерсіті+705 Київ, Львів - Перемишль
  • №35/36 Одеса-Перемишль

Ще один Інтерсіті № 89/90 зі Львова до Перемишля та зворотно курсує у дні підвищеного пасажирпотоку, наприклад у вихідні та свята.

     ⇒Читайте також: Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

До уваги пасажирів, Укрзалізниця повідомляє про тимчасове обмеження руху поїздів до Перемишля. Коли саме і як будуть їздити потяги до Перемишля - читайте далі.

     ⇒Читайте також: Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни

Тимчасове обмеження руху поїздів до Перемишля

Прес-служба Укрзалізниці повідомила про обмеження руху поїздів до Перемишля у зв’язку з проведенням робіт з модернізації залізничної колії на території Польщі. Рух поїздів на ділянці Перемишль - Медика не здійснюватиметься в період з 27 по 31 травня 2019 року.

Відтак, в зазначений період кінцева станція поїздів, які курсують з України до Перемишля, буде знаходитись на станції Медика (Польща) та у Львові. 

Поїздом до Польщі

Потяг № 36/35 Одеса - Перемишль у період з 26 по 31 травня обмежить свій маршрут до станції Медика (Польща). Час відправлення та прибуття поїзда відбуватиметься згідно з діючим графіком. 

Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля та у зворотному напрямку. Автобус вирушатиме з Медики о 10:02, прибуватиме до Перемишля о 10:45. Зворотно відправлення автобуса з Перемишля о 17:34, прибуття в Медику о 18:17.

Швидкісний поїзд № 706/705 Київ, Львів - Перемишль у період з 27 по 31 травня також обмежить маршрут до станції Медика. Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика також буде забезпечено пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля та у зворотному напрямку. 

Автобус, передбачений для пасажирів цього поїзда, вирушатиме з Медики о 12:37, прибуватиме до Перемишля о 13:20. Зворотно відправлення з Перемишля о 14:40, прибуття в Медику о 15:23.

Швидкісний поїзд № 716/715 Київ - Перемишль у період з 27 по 31 травня курсуватиме за діючим розкладом, але з обмеженням маршруту до станції Львів.

Читайте також:

Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни

Укрзалізниця змінила правила перевезення ручної поклажі

Потяг Львів-Люблін обіцяють запустити вже цього року

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах