Потяг Львів-Люблін обіцяють запустити вже цього року

11 Квітня 2019
Потяг Львів-Люблін

Залізничне сполучення між Україною та Польщею в останні роки почало досить активно розвиватися. Популярність цього виду транспорту для закордонних мандрівок важко переоцінити: сотні людей щодня обирають способом свого пересування залізницю через зручність, комфорт та дешевизну залізничних квитків. 

Вирушаючи в Польщу потягом, ви економите не лише кошти на дорогу, а й свій власний час. Оскільки митний та паспортний контроль проходять безпосередньо під час руху поїзда, вам не доведеться стояти у довгих та виснажливих чергах на кордоні, тому всі заплановані події відбудуться у визначений час без непередбачуваних затримок.

Крім того, завдяки розвиненій залізничній та автобусній мережі Польщі, ви легко можете здійснити пересадку з одного міста в інше і дістатися пункту свого призначення.

З різних міст України до Польщі щодня відправляється одразу декілька поїздів за різними напрямками. Детальніше про всі потяги, які курсують з України до Польщі та зворотно, а також їх графік руху та ціни на квитки шукайте у статті Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни.

На вже існуючих залізничних напрямках ні Україна, ні Польща зупинятися не збираються, а в планах обох держав - розширення залізничного сполучення між країнами.

Залізничне сполучення Львів-Люблін планують відкрити вже цього року

Про плани відкриття нового залізничного сполучення між Україною та Польщею за напрямком Львів-Люблін стало відомо ще минулого року. Тоді в ході зустрічей між міністрами інфраструктури обох держав було досягнуто домовленості про створення робочої групи з розробки оптимального рішення для запуску цього маршруту.

   ⇒ Детальніше у статті: Україна та Польща планують запуск залізничного маршруту сполученням Львів-Люблін

Залізничне сполучення Львів-Люблін

А вже на цьому тижні начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування Олександр Красноштан повідомив, що в Укрзалізниці дуже зацікавлені даним маршрутом і будуть робити все для його реалізації.

Зокрема, наразі прийнято рішення про організацію так званого “пересадочного сполучення” - пасажири здійснюватимуть пересадку у польському місті Холм

Український потяг вирушатиме зі Львова по широкій колії (1520 мм) до Холма, а там пасажири пересідатимуть у польські вагони, що прямуватимуть до Любліна по євроколії (1435 мм).

Точна дата запуску нового маршруту невідома, однак урядовці запевняють, що до кінця цього року потяг таки курсуватиме. Наразі запуск потягу заплановано або на червень, або грудень 2019.

Читайте також:

Поїздом до Польщі: напрямки, розклад руху та ціни

Між Україною та Польщею планують відновити залізничне сполучення Хирів - Загуж

Новий поїзд Мостиська-Краків-Прага: розклад та маршрут руху

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах