Сервіс BlaBlaCar став платним для пасажирів

12 Жовтня 2018
Сервіс BlaBlaCar став платним для пасажирів

З 2014 року, відколи сервіс BlaBlaCar став функціонувати в Україні, він став вельми популярним як серед водіїв, так і серед пасажирів, адже як для перших, так і для других це дуже зручно і вигідно: водії мають змогу “відбити” свої витрати на паливо, а пасажири можуть комфортно, зручно і дешево подорожувати у потрібні їм місця.

Популярними є поїздки за допомогою BlaBlaCar і за кордон, особливо в Польщу. Оскільки сотні водіїв щодня перетинають українсько-польський кордон, вони не проти взяти із собою попутників і зекономити на витратах на паливо. 

Та й самі пасажири, які мандрують в Польщу, часто обирали для цього саме BlaBlaCar , адже такі поїздки коштують значно дешевше, ніж квиток на поїзд в Польщу чи, тим паче, авіабілет.

Раніше BlaBlaCar був абсолютно безкоштовним сервісом, де кожен охочий (як водій, так і пасажир) міг зареєструватися та забронювати собі поїздку. Однак тепер сервіс повідомив про запровадження платних опцій для пасажирів.

Сервіс BlaBlaCar

Платні опції для пасажирів у сервісі BlaBlaCar 

З 10 жовтня 2018 року BlaBlaCar для пасажирів став платним. Про це повідомляється на офіційному сайті сервісу. Відтепер для того, аби користуватися BlaBlaCar, пасажирам необхідно буде придбати доступ до сервісу. Пасажири зможуть придбати доступ до сервісу як заздалегідь, так і безпосередньо перед бронюванням поїздки. 

Фактично, ви зможете безкоштовно ознайомитися із пропозиціями поїздок від водіїв, але щоб забронювати саму поїздку, вам доведеться придбати доступ до сервісу BlaBlaCar.

Скільки тепер коштують послуги BlaBlaCar для пасажирів?

Сервіс BlaBlaCar з 10 жовтня пропонує два варіанти платного доступу для пасажирів:

  • на 1 день (вартість - 49 грн);
  • на 1 місяць (вартість - 59 грн).

Таким чином кожен зможе для себе обрати оптимальний пакет. Якщо ви рідко подорожуєте і вам потрібно забронювати поїздку лише один раз, тоді ви зможете придбати доступ до сервісу на 1 день за 49 грн. Якщо ж ви подорожуєте досить часто, тоді доцільним для вас буде придбання доступу до BlaBlaCar на 1 місяць за 59 грн.

При цьому поїздки на короткі дистанції (до 120 км) залишаться для пасажирів безкоштовними

Сервіс BlaBlaCar

Можливість безкоштовного користування сервісом BlaBlaCar для пасажирів

Крім того, BlaBlaCar передбачив можливість пасажирам певний час користуватися сервісом безкоштовно. 

Власне, право безкоштовного користування сервісом отримають пасажири, зареєстровані у BlaBlaCar з самого початку його існування в Україні та пасажири, які зареєструвалися у сервісі після 10 жовтня 2018 року.

Спеціально для пасажирів, які користуються BlaBlaCar з самого початку його існування в Україні, сервіс пропонує 3 місяці безкоштовного доступу. Для того, аби активувати свій 3-місячний безкоштовний доступ до сервісу, пасажирам необхідно забронювати поїздку до 5 листопада.

По завершенні цього терміну доступ для таких пасажирів стане так само платним.

Що стосується тих пасажирів, які приєдналися до BlaBlaCar після 10 жовтня 2018 року, то для них сервіс дарує 1 місяць безкоштовного доступу, після чого BlaBlaCar для них стане платним.

Сервіс BlaBlaCar

Чи стане BlaBlaCar платним для водіїв?

Наразі сервіс для водіїв, як і раніше, залишається безкоштовним. Послуга публікації поїздок на BlaBlaCar для водіїв залишається незмінною - платити за неї не потрібно і розміщення пропозиції поїздки залишатиметься безкоштовним. 

Як повідомляють на офіційному сайті BlaBlaCar, за доступ до сервісу платять лише пасажири перед бронюванням поїздки.

Як виник сервіс BlaBlaCar: коротка історія

Ідея створення сервісу для спільних поїздок вперше з'явилася у француза Фреда Мазелли у 2004 році. Хлопець хотів відсвяткувати Різдво разом з рідними, які жили за містом, але у нього не було ні автомобіля, ні квитка на потяг. Йому спала на думку ідея поїхати з одним із водіїв, який і так їде в потрібному для хлопця напрямку, а взамін розділити з ним витрати на пальне.

Через два роки Мазелла заснував власний сайт, де водії та пасажири могли б сконтактуватись одне з одним для спільної поїздки. 

Відтак, сервіс BlaBlaCar (Блаблакар), який вперше запрацював у Франції у 2006 році, швидко поширився в інших країнах Європи, зокрема в Італії, Португалії, Польщі, Нідерландах, Люксембурзі і Бельгії. Наприкінці 2015 року BlaBlaCar розгорнувся в Латинській Америці: в Мексиці і Бразилії. 

Сервіс BlaBlaCar

На ринок України BlaBlaCar вийшов на початку 2014 року, купивши успішний український стартап “Подорожники”. З того часу сервіс став одним із найпопулярніших способів подорожей Україною та Європою серед українських пасажирів і на сьогодні спільнота BlaBlaCar налічує понад 4 мільйони українців.

Читайте також:

Перетин кордону з Польщею автомобілем

"Зелена карта" подорожчала: скільки тепер коштує страховий поліс

В Україні запровадили механізм єдиного вікна на митниці: що зміниться?

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах