Скільки грошей витратили українці у Польщі за перше півріччя 2022 року

03 Жовтня 2022
закупи в польщі ціни

За перше півріччя 2022 року українці витратили на покупки в польських магазинах та на різноманітні послуги близько 2,1 млрд злотих. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період 2021 року, йдеться у звіті агентства Personnel Service.

“У витратах українців за січень-березень 2022 року вже був помітний ефект війни та збільшення руху через кордон. Тепер ця тенденція закріпилася, і якщо не буде перевороту у ході війни, ці витрати, ймовірно, залишаться високими в наступних кварталах”, - вважає  експерт з ринку праці Кшиштоф Інглот.

Як зазначається у звіті, впродовж 2017-2019 рр. українці залишали в Польщі від 3,2 до 3,6 млрд злотих лише за перше півріччя. У 2020 році через карантинні обмеження цей показник впав до рівня 1,7 млрд злотих. А минулоріч ця сума становила близько 1 млрд злотих. 

Останній звіт GUS показує, що в першій половині цього року іноземці перетинали польський кордон 73,8 мільйона разів. Це на 62% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У першому кварталі українці перетинали кордон із Польщею 8,1 млн разів, тоді як у попередньому році – 3,3 млн разів.

⇒ Читайте також:

У яких великих містах Польщі нерухомість коштує майже вдвічі менше, ніж у Варшаві

Чи покупці в Польщі досі бойкотують мережі Auchan і Leroy Merlin, які не пішли з росії

Українці зможуть відновити документи у трьох нових відділах Міграційної служби в Польщі

Головне фото: sacavoyage.fr

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах