У яких великих містах Польщі нерухомість коштує майже вдвічі менше, ніж у Варшаві

28 Вересня 2022
нерухомість в польщі актуальні ціни 2022

Середня вартість квадратного метра власного житла у столиці Польщі вже перевищує 13 тисяч злотих. Разом з тим, у сусідній країні є чимало великих міст, де власну нерухомість можна придбати значно дешевше, а подекуди навіть вдвічі дешевше, ніж у Варшаві. Такими є результати нового звіту компаній Expander i Rentier.io, пише Business Insider.

Як йдеться у звіті, найдешевшим великим містом Польщі у плані житлової нерухомості є Сосновець. Середня вартість квадратного метра у вересні 2022 року становила у цьому місті 5,6 тисяч злотих. Це на 8% менше, ніж у травні цього року. Та якщо порівнювати із серпнем 2021 року, то ціни у Сосновці зросли на 2%. 

Відносно недорогими також є квартири у Ченстохові - трохи менше 6 тисяч злотих за метр квадратний. Крім цього, можна розглянути варіант купівлі недорогого житла у Радомі - там середня ціна зафіксувалась на позначці 6,5 тисяч злотих. Менше 7 тисяч злотих за м2 також коштує нерухомість у Бидгощі (середня ціна - 6,9 тисяч).

нерухомість в польщі ціни 2022

Як і в попередніх місяцях, найдорожчим залишається житло у столиці Польщі - Варшаві. Там середня вартість м2 перетнула межу в 13 тисяч злотих. Та в порівнянні з травнем ціни дещо знизились. Дорогою також залишається власна нерухомість у Кракові та Гданську - там середня ціна перевищує 11 тисяч злотих за метр квадратний. 

“Кількість всіх активних онлайн-оголошень про продаж нерухомості в містах, які взяли участь в дослідженні, становила 104 тисячі, а нещодавно доданих - майже 32 тисячі. Це означає невеликий спад у порівнянні з попередніми місяцями. Виглядає так, що кредитні канікули виконали своє завдання. Не видно панічного розпродажу помешкань. Тому і зниження цін є невеликим”, - наголошують автори звіту. 

Нагадаємо, за 2021 рік українці придбали в Польщі 4,5 тисячі квартир.

⇒ Читайте також:

В яких містах Польщі поселилось найбільше українських біженців

Власна квартира у Польщі коштує як 23 роки оренди. Дослідження

В яких польських містах подешевшала нерухомість. Дослідження

Головне фото: wikimedia.org

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах