Українці зможуть відновити документи у трьох нових відділах Міграційної служби в Польщі

23 Вересня 2022
як виробити документи громадянина україни в польщі

Українські біженці зможуть відновити особисті документи ще у трьох містах Польщі. Так, окрім Варшави, Державна міграційна служба України відкриє свої підрозділи також у Вроцлаві, Гданську та Кракові. Про це розповіла керівниця Служби Наталія Науменко, передає Укрінформ.

За її словами, перше представництво Міграційної служби України у сусідній Польщі запрацювало наприкінці червня у Варшаві. Воно досі має великий попит серед українців, навіть тих, хто проживає у інших країнах-членах ЄС. Так, Польща стала першою країною, де є представництво державного підприємства Документ. Спершу воно працювало у мобільних бусах, а тепер має стаціонарні центри. 

"У перші дні війни, коли люди виїздили за кордон та вивозили дітей, вони стикнулися з проблемою, що для оформлення певних послуг в країнах ЄС необхідно мати діючі документи. І в цьому випадку були прийняті безпрецедентні рішення Уряду, МВС та ДМС зі 29 червня цього року ми розпочали нашу роботу у Варшаві", - розповіла Науменко.

Керівниця ДМС також розповіла, що за перші два місяці роботи у Польщі працівники ДП Документ оформили понад 25 тисяч документів для громадян України.

"Попит шалений – тільки за два місяці ми оформили понад 25 тисяч документів. Ми розуміємо, що записатися в електронну чергу неможливо, бо запис іде на два-три місяці вперед. Адже до Варшави їдуть українці з інших країн ЄС, щоб відновити документи. На сьогодні ми розгортаємо наші потужності у Вроцлаві, Гданську та Кракові", - повідомила вона.

Крім цього, за словами Наталії Науменко, МЗС погодилось на розширення представництв служби на території Туреччини, Німеччини, Чехії та Словаччини.

Як відомо, у закордонних підрозділах держпідприємства Документ українці можуть оформити ID-картку, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, або скористатися новою послугою із оформлення обох документів одночасно. Перелік необхідних документів для оформлення паспортів є стандартним – як у паспортних сервісах України.

⇒ Читайте також:

Студенти, які навчаються за кордоном, не можуть виїхати за межі України

Коли на кордоні з Польщею запрацює електронна черга для водіїв

Кільком категоріям українців дозволили оформляти візи безпосередньо в Польщі

Головне фото: zmina.info

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах