У найближчу неділю всі супермаркети Biedronka в Польщі будуть зачинені

12 Серпня 2021
графік роботи супермаркетів бедронка в польщі 2021

У неділю, 15 серпня, мережа дисконт-супермаркетів Biedronka закриє всі свої магазини, зокрема й ті, що надають послуги з доставки пакунків через посередника - національного поштового оператора Poczta Polska. Таке рішення у мережі аргументували турботою про своїх працівників, пише businessinsider.com.pl.

Справа в тому, що цього дня у Польщі одночасно вшановують два свята - Успіння Пресвятої Діви Марії та День Польського Війська. Як відомо, закон забороняє торгівлю в Польщі як у неділю, так і в офіційні святкові вихідні. Виняток поки що діє для тих торгових точок, що надають поштові послуги. Попри те, що на базі деяких супермаркетів мережі Бедронка в Польщі надають послуги з доставки відправлень, фірма вирішила, що заради співробітників не буде відкривати магазини в такий день. Навіть незважаючи на те, що могла б це зробити на законних підставах.

Таке рішення не видається дивним, адже часто навіть ті польські магазини, які працюють у неділю, не приймають покупців у святкові дні. Зокрема, це стосується найважливіших церковних свят, таких як Різдво чи Великдень, але часто також й інших важливих днів у році.

доставка продуктів додому в польщі

Нагадаємо, з липня 2021 року Бедронка у співпраці з оператором Poczta Polska запустила послугу “Одержання в пункті”, завдяки чому формально стала поштовим відділенням. Таким чином, супермаркети мережі, які надають ці послуги, можуть працювати навіть у дні, коли діє заборона на торгівлю у Польщі. В даний час за цією формулою працює більше 420 магазинів, а всього мережа налічує понад 3,1 тисячу торгових точок по всій країні. 

Biedronka - не перша торгівельна мережа в Польщі, яка скористалася такою “діркою в законі”. Завдяки цьому винятку вже тривалий час у неділю працюють такі магазини, як Żabka, ABC або Carrefour Express. До них також долучилися такі мережі: Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Stokrotka Express, Top Market, Topaz, Chata Polska, Prim Market, а ще деякі супермаркети Dino, Polomarket та Intermarche і будівельний супермаркет Bricomarche.

Ця ситуація однозначно не подобається профспілкам та деяким депутатам від правлячої партії “Закон і справедливість”.Наприкінці липня до Сейму подали проект поправки до закону про заборону торгівлі. Автори документу прагнуть змінити деякі положення закону так, щоб виняток поширювався на заклади, де поштові послуги є основною, а не додатковою діяльністю. Однак Сейм розгляне цей законопроект не раніше вересня 2021 року. 

⇒ Читайте також:

Знизилась лояльність клієнтів до дисконт-супермаркетів у Польщі. Найбільше втрачає Biedronka

В Польщі придумали, як боротись із фальшивими знижками в магазинах

Топ найдешевших та найдорожчих супермаркетів Польщі у 2021 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах