Офіційні вихідні, довгі вікенди та неторгові неділі в Польщі у 2021 році

12 Січня 2021
офіційні вихідні і неторгові дні в польщі 2021

Новий рік приніс із собою чимало важливих змін для тих, хто проживає, працює чи навчається у Польщі, а також для тих, хто часто подорожує до цієї країни. Так, з 2021 року в Польщі зросла мінімальна заробітна плата - відтепер вона становить 2800 злотих/брутто. Крім цього, з нового року в Польщі зросте вартість деяких товарів та послуг. Подорожчає, зокрема, вивіз сміття, електроенергія, а також солодкі та енергетичні напої. 

Не лише в Польщі, а й в багатьох країнах Європи 2021 рік також розпочався з карантинних обмежень та заборон. Більшість з нас вже звикли до “нової реальності” в умовах пандемії коронавірусу. Та з появою вакцини з’явилась і надія на те, що такі звичні раніше речі, як туризм чи шопінг в Польщі, невдовзі знову стануть доступними для українців. 

А оскільки початок нового року - це час, коли ми складаємо плани на наступні 12 місяців, пропонуємо вам ознайомитись із календарем офіційних вихідних та неторгових неділь в Польщі у 2021 році. Це важливо тому, що у ці особливі дні в році більшість магазинів, супермаркетів, торгових галерей та установ не приймають відвідувачів. 

А якщо ви постійно проживаєте в сусідній країні, під час планування відпустки вам стане в пригоді наш календар вільних від роботи днів у 2021 році.

календар офіційних вихідних і неторгових неділь в польщі

Державні вихідні в Польщі в 2021 році. Календар

В Польщі, як і в Україні, великі релігійні та державні свята на законодавчому рівні оголошено вільними від роботи днями. У 2021 році на поляків традиційно чекає 13 святкових днів. Майже половина з них припадає на вікенд, тож додаткових вихідних цьогоріч буде менше, ніж у 2020 році. 

Офіційні вихідні на релігійні та державні свята в Польщі у 2021 році:

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af гидра форум

А я знаю как найти правильную ссылку на гидру по этому поделюсь с вами и зеркалом и официальной ссылок на hydraruzxpnew4af ссылка на гидру в тор

 • 1 січня (п’ятниця) - Новий Рік (Nowy Rok)
 • 6 січня (середа) - Трьох Царів, Богоявлення (Trzech Króli, Objawienie Pańskie)
 • 4 квітня (неділя) - Великдень (Wielkanoc)
 • 5 квітня (понеділок) - Поливаний Понеділок (Poniedziałek Wielkanocny)
 • 1 травня (субота) - День праці (Święto Pracy)
 • 3 травня (понеділок) - День Конституції 3 травня (Święto Konstytucji 3 Maja)
 • 23 травня (неділя) - День Святої Трійці (Zesłanie Ducha Świętego, Zielone Świątki)
 • 3 червня (четвер) - Свято Тіла і Крові Христових (Boże Ciało)
 • 15 серпня (неділя) - День польського війська (Święto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny)
 • 1 листопада (понеділок) - День Всіх Святих (Wszystkich Świętych)
 • 11 листопада (четвер) - День Незалежності Польщі (Święto Niepodległości)
 • 25 грудня (субота) - Різдво Христове (Boże Narodzenie, pierwszy dzień)
 • 26 грудня (неділя) - Різдво, другий день (Boże Narodzenie, drugi dzień)

державні вихідні в польщі календар 2021

Довгі вікенди в Польщі в 2021 році

Якщо додатковий вільний від роботи день припадає на понеділок або п’ятницю, і люди відпочивають 3-4 дні поспіль, такі вихідні в Польщі називають довгими вікендами. Це ідеальна нагода запланувати невеличку подорож чи провести більше часу з рідними. 

Трапляється, що офіційний вихідний випадає посеред тижня. Тоді радимо взяти кілька днів з оплачуваної відпустки і відпочивати увесь тиждень. У 2021 році випаде всього кілька нагод організувати собі відпустку завдяки довгим вікендам. 

Наприклад, у четвер, 3 червня, поляки вшановуватимуть Свято Тіла і Крові Христових (Boże Ciało). Цей день буде вільним від роботи. Тож у вас є можливість взяти додаткові 4 дні з відпустки і відпочивати з 29 травня до 6 червня. Така ж нагода випаде і в листопаді на День Незалежності Польщі. У 2021 році це свято також припадає на будній день, а саме четвер. 

календар довгих вікендів і неторгових днів в польщі 2021

Які дні будуть неторговими в Польщі в 2021 році

З 2020 року заборона на торгівлю у неділю та інші святкові дні в Польщі стала ще більш суворою, ніж раніше. Не враховуючи робочі дні та суботи, торгівля стала можливою лише у 7 неділь впродовж всього року. Зокрема, магазинам дозволили приймати покупців в останню неділю січня, квітня, червня та серпня, одну неділю напередодні Великодня, а також дві неділі перед Різдвом. Тож у 2021 році магазини в Польщі працюватимуть у такі неділі: 

 • 31 січня
 • 28 березня 
 • 25 квітня
 • 27 червня
 • 29 серпня
 • 12 грудня
 • 19 грудня

Нагадаємо, згідно з польським законодавством, у неділю відкритими залишаються магазинчики на території вокзалів та аеропортів, а також пекарні, аптеки, заправні станції, поштові відділення, квіткові магазини, газетні кіоски тощо. Крім цього, відкритими можуть бути магазини, де за прилавком працюватиме власник, а не найманий працівник, а також супермаркети мережі “Biedronka”, розташовані на території вокзалів. За порушення заборони недільної торгівлі передбачено штраф від 1 тисячі до 100 тисяч злотих, а у випадку постійних зловживань - обмеження волі.

⇒ Читайте також:

Польський бізнес протестує проти карантинних заборон і відкриває свої заклади

Платний в’їзд до ЄС для українців відтермінували ще на рік

Скільки заробляють продавці-касири польських супермаркетів станом на 2020 рік

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах