У Польщі пасажирським фургоном дозволили перевозити стільки людей, скільки є місць

17 Травня 2021
перетин кордону з польщею під час карантину

Цими днями польський уряд запровадив неочікувані зміни у правилах перевезення пасажирів для водіїв фургонів. Із розпорядження про обмеження, пов’язані із пандемією коронавірусу, забрали пункт про ліміт осіб, яких можуть одночасно перевозити великими автомобілями, пише autokult.pl

Раду Міністрів Польщі неодноразово критикували через запровадження в листопаді 2020 року ліміту пасажирів у великих фургонах. Тоді польський уряд видав розпорядження, згідно з яким мікроавтобуси, призначені для перевезення від семи до дев’яти осіб включно з водієм, могли бути заповнені пасажирами лише наполовину. 

На практиці таке розпорядження мало несподівані і суперечливі наслідки. За правилами, мікроавтобус марки Opel Vivaro довжиною 5,3 м міг одночасно перевозити не більше 4 осіб. Тим часом, у легковому автомобілі Fiat 500 довжиною 3,5 м могли перебувати навіть 5 осіб. Ліміт пасажирів у фургонах не поширювався лише на осіб, які мешкають разом, на поліцію та інших держслужбовців у формі, а також на тих, хто перевозив людей з інвалідністю. 

правила дорожнього руху в польщі

ocdn.eu

Таке правило одразу ж назвали контроверсійним, оскільки його сенс було легко піддати сумніву, однак воно значно ускладнювало роботу малих фірм-перевізників, які, зокрема, перевозили працівників будівельних компаній. 

Тож коротка анотація, опублікована у вечір п’ятниці в урядовому віснику Dziennik Ustaw, для багатьох стала приємною несподіванкою. Так, новелізація урядового розпорядження про обмеження, пов’язані із пандемією коронавірусу в Польщі, принесе багато змін для невеликих транспортних компаній, а також для підприємств туристичної та будівельної галузі. Нові правила перевезення пасажирів у фургонах набули чинності в Польщі з 15 травня.

⇒ Читайте також:

Flixbus оприлюднив літній розклад рейсів з польських міст до Європи. Ціни

Документи Tax Free в Польщі оформлятимуть лише в електронному форматі

Вартість автоцивілки в Польщі буде дорожчою для порушників ПДР

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах