У Польщі складні умови на дорогах, зокрема на Підкарпатті

12 Січня 2017
автостради польщі

Через різке похолодання та заметілі, дороги в Польщі стали засніженими і небезпечно слизькими. Дуже погані умови для проїзду автомобілем панують, зокрема, на території Підкарпатського, Західнопоморського, Великопольського, Мазовецького та Нижньосілезького воєводств, передає rmf24.pl

Станом на ранок 12 січня, небезпечні для водіння умови склались на прикордонному з Україною регіоні Підкарпаття. Найгіршою є ситуація у південній частині цього воєводства. Недоступними для проїзду стали воєводські автошляхи № 992 i 889. На 6-кілометровому відрізку автодороги №988 проїзд заблокували вантажівки. Густе болото залягло на дорогах поблизу Кросна (Krosno) і Ліська (Lesko). В околицях Ряшева снігом засипало популярну автостраду А4.

дороги польщіrmf24.pl

Великий затор утворився на 86 трасі між містами Катовіце та Сосновець. На дорозі також лежить болото, через що водії змушені їхати дуже повільно. Окрім цього, сніговими заметами вкрило державний автошлях № 78 між населеними пунктами Заверце (Zawiercie) і Севеж (Siewierz). Місцева дорожня поліція вже зафіксувала понад 60 ДТП.  

В столиці Польщі, Варшаві, дороги вкрило кількасантиметровим шаром снігу. У Поморському воєводстві, зате, падає дощ, а в горах Судетах панує сильна завірюха. Під снігом заховалась автострада S8 поблизу Олесьниці (Oleśnica) на Нижній Сілезії. В Сілезькому воєводстві також панує негода. У Колобжезькому повіті, що на півночі Польщі, дітям дозволили пропустити шкільні заняття, оскільки автобуси, які зазвичай привозять їх до школи, не можуть виїхати на засніжені автодороги.

Перед поїздкою до Польщі у ці морозні дні радимо вам переглянути КАМЕРИ НА КОРДОНІ з Польщею, аби оцінити погодні умови в прикордонних зонах, а також ситуацію з автомобільними чергами на польсько-українському кордоні.  

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах