У Польщі Uber дозволив водійкам обирати чи перевозити пасажирів-чоловіків

07 Жовтня 2022
робота в польщі для біженців з україни

У Польщі водійки, які співпрацюють із компанією Uber, можуть обирати чи отримувати замовлення від чоловіків і жінок чи лише від жінок. Після запуску послуги у липні 2022 року вже відбулось понад 8 тисяч таких поїздок. Крім того, за цей період до платформи долучилось кількасот нових водійок з Польщі, пише businessinsider.com.pl.

Продукт "women riders preference" дозволяє жінкам-водійкам пропонувати поїздки лише для інших жінок. Таку функцію можна включити та виключити у будь-який час, залежно від потреб (наприклад, для безпечних поїздок уночі). Якщо жінка замовить поїздку для іншого пасажира, то водійка матиме право відмовитись від виконання послуги. 

Пілотна версія продукту була запущена ще чотири роки тому в Саудівській Аравії і досі є популярною серед місцевих водійок та пасажирок. У Центральній Європі така функція поки що доступна користувачам з Польщі, Чехії та Румунії. 

Запуск функції був одним із багатьох способів збільшення кількості водійок, які співпрацюють з платформою і зменшення статевої диспропорції за кермом. За даними Центрального реєстру транспортних засобів та водіїв Польщі, жінки становлять близько 40% польських водіїв, проте кількість водійок на платформі Uber не перевищує 10%. Серед пасажирів кількість жінок та чоловіків є більш-менш пропорційною. 

“Жінок-водійок на платформі набагато менше, ніж водіїв. Запровадження нової функції є першим кроком до зміни цієї пропорції, а отже, до забезпечення більшого комфорту подорожей для обох сторін – як пасажирок, так і водійок”, – коментує Івона Крук, речниця Uber.

⇒ Читайте також:

За шість місяців вартість оренди квартир у польських містах зросла на 40%

Lidl Польща святкує 20-річний ювілей та шукає 1000 нових співробітників

Понад 100 тисяч українців скористалися обміном гривень на злоті у Польщі

Головне фото: therideshareguy.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах