У Польщі зросла мінімальна зарплата

14 Вересня 2016
заплата в Польщі

Вже починаючи з 1 січня 2017 року мінімальна зарплата в Польщі становитиме 2000 злотих. Відповідне розпорядження було видане Радою Міністрів Польщі 9 вересня 2016 року, а 12 вересня новий закон підписала Прем’єр-міністр Польщі Беата Шидло. Про це вона повідомила у своєму Twitter- акаунті.

робота в польщі

Це означає, що офіційно мінімальний місячний заробіток поляків зросте на 150 злотих (раніше законодавством Польщі було передбачено цю суму як 1850 злотих брутто), а це, в свою чергу, немалий приріст – 8,1%. Виконувати дане розпорядження поляки почнуть вже з початку нового року.

Така новина стала приємною і для українців, а також інших іноземців, що планують працювати в Польщі легально, адже, як ми повідомляли раніше, нові правила працевлаштування в Польщі передбачають зрівняння заробітку поляків та іноземців за виконання аналогічної роботи. Середні зарплати в Польщі теж ростимуть, польські роботодавці платитимуть працівникам від 12 злотих за годину.

зарплата в польщі

З 1 січня 2017 року польські закони щодо працевлаштування повинні зазнати і інших суттєвих змін, зокрема, зміниться процес прийому іноземних працівників на роботу: запрошення від роботодавців більше не діятиме. Натомість планується ввести дозвіл на сезонну роботу в Польщі та дозвіл на короткотермінову роботу в Польщі. Такі дозволи видаватиме староста, при цьому запрошення від воєводи залишається підставою для офіційного працевлаштування в Польщі. Детальну та актуальну інформацію  про ці та інші зміни до польського законодавства у сфері працевлаштування іноземців ви можете знайти ТУТ. 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах