У трьох пунктах пропуску на кордоні відкрили кімнати матері та дитини

13 Травня 2019
кімнати матері та дитини на кордоні

Українсько-польський кордон щодня перетинають сотні людей, при чому часто подорожуючим доводиться чекати на перетин кордону до Польщі по декілька годин. Черги на кордоні, паспортний та митний контроль роблять процедуру перетину досить тривалою, а тому без загальних зручностей, таких як вбиральні, не обійтись. Особливо гостро потреба стоїть в кімнатах матері та дитини. Серед подорожуючих щодня є чимало людей з маленькими дітьми, яких під час кількагодинного перебування на кордоні потрібно переодягнути та погодувати.

І от, нарешті, питання бодай частково вирішене: вчора, 12 травня у трьох пунктах пропуску, що знаходяться на Львівщині, відкрили кімнати матері і дитини.

У яких пунктах пропуску на кордоні є кімнати матері і дитини

Про відкриття таких довгоочікуваних і потрібних кімнат на пунктах пропуску повідомила вчора прес-служба Львівської митниці ДФС.

Відтепер кімнати матері та дитини будуть працювати в наступних пунктах пропуску на українсько-польському кордоні:

  • Шегині
  • Краковець
  • Рава – Руська

кімнати матері та дитини на кордоні

кімнати матері та дитини на кордоні

кімнати матері та дитини на кордоні

Фото: прес-служба ДФС Львівщини

За словами начальника Львівської митниці Левка Прокіпчука, запит на відкриття таких кімнат був ще минулого року, проте через брак фінансування їх вдалося облаштувати лише цьогоріч.

Нагадаємо, нещодавно у пунктах пропуску “Угринів”, “Грушів” та “Смільниця” запровадили експеримент, який має на меті скоротити час перебування на кордоні, а відтак, зменшити черги на кордоні. Тепер в цих пунктах пропуску паспортні дані пасажирів, які перетинають кордон на виїзд із України, прикордонники автоматично передають у базу даних митниці. Отже, митники вже не вносять ці дані у свою базу вручну, чим скорочують час проходження митного контролю.

   ► Детальніше про це у наступних статтях:

На ПП Грушів змінять порядок митного контролю, аби зменшити черги на кордоні

В Угринові змінять порядок митного контролю задля зменшення черг на кордоні

Нагадаємо, слідкувати за станом черг на українсько-польському кордоні можна на нашому сайті завдяки камерам на кордоні онлайн.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах