В Угринові змінять порядок митного контролю задля зменшення черг на кордоні

15 Квітня 2019
черги на кордоні в Угринові

Щодня сотні людей перетинають польський кордон на авто. Черги на кордоні спричиняють багато незручностей для подорожуючих. А тому для вирішення цього болючого для водіїв питання Львівська митниця ДФС спільно з Західним регіональним управління Держприкордонслужби ще на початку квітня вирішили запровадити в декількох пунктах пропуску експеримент, який має на меті пришвидшити порядок проведення митного контролю, а отже, зменшити черги на кордоні.

Йдеться про те, що під час перетину кордону з української сторони спочатку особа проходить не митний, а паспортний контроль: Прикордонна служба проводить паспортний контроль і передає дані на сервер митної служби.

На початку квітня такий експеримент вже почав працювати на ПП Грушів, а згодом і на ПП Смільниця. 

   ⇒ Детальніше про це: На ПП Грушів змінять порядок митного контролю, аби зменшити черги на кордоні

Скорочення черг на кордоні на ПП Угринів

Вже на цьому тижні, починаючи з вівторка або середи, такий самий порядок проходження паспортного та митного контролю запровадять і на ПП Угринів-Долгобичув. Про це повідомив речник Львівської митниці ДФС Роман Макар.

пункт пропуску в Угринові

Саме нововведення полягає в тому, що паспортні дані пасажирів, які перетинають кордон на виїзд з України, прикордонники автоматично передають у базу даних митниці. Отже, митники вже не вносять ці дані у свою базу вручну, що суттєво скорочує час очікування на кордоні.

Якщо раніше при перетині кордону спочатку подорожуючий проходив митний контроль, а тоді віддавав прикордоннику на перевірку паспорт та інші документи, то тепер же цю схему фактично планують поміняти місцями: спочатку Прикордонна служба проводить паспортний контроль, а тоді через автоматизовану систему передає дані на сервер митної служби.

Нагадаємо, слідкувати за станом черг на кордоні можна в режимі онлайн на сторінці камери на кордоні.

Читайте також:

Пішохідний пункт пропуску Угринів - Долгобичув закриють

На ПП Грушів змінять порядок митного контролю, аби зменшити черги на кордоні

Ремонт дороги на Грушів розпочнуть вже цього року

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах