У жовтні потяги Інтерсіті до Перемишля курсуватимуть за скороченим маршрутом через ремонт колії

31 Серпня 2017
потягом до польщі

Увага! З 17 по 26 жовтня 2017 року потяги Інтерсіті Київ-Перемишль курсуватимуть за дещо обмеженим маршрутом, а саме кінцевою станцією, на яку прибуватиме швидкісний поїзд Інтерсіті+ №706/705 Київ – Львів – Перемишль, тимчасово стане не Перемишль, а Медика -  населений пункт, що знаходиться одразу ж за українсько-польським кордоном. З Медики пасажирів потяга доставлятимуть у Перемишль автобусами, про це подбає польська залізниця. В зворотному напрямку потяг Інтерсіті+ №706/705 Київ – Львів – Перемишль з 17 по 26 жовтня 2017 року теж відправлятиметься із Медики, доїзд до якої з Перемишля здійснюватимуть спеціальні автобуси. Поїзд прибуватиме на станцію Медика об 11:37, а в зворотному напрямку до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22.

Ця вимушена міра викликана ремонтними роботами для модернізації залізничної колії на території Польщі - таку інформацію розмістила на своєму офіційному сайті ПАТ Укрзалізниця.

Нагадуємо, з 24 серпня між столицею України та польським Перемишлем почав курсувати ще один швидкісний потяг Інтерсіті+ №716/715, маршрут якого пролягає через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. На час модернізації польської колії цей потяг курсуватиме “…за діючим розкладом, але з обмеженням маршруту до ст. Львів”, - повідомляє УЗ.

Проте це ще не всі зміни у розкладі руху залізничного транспорту між Україною та Польщею на період ремонту. Вони торкнуться також поїзда №51/52 Варшава/Вроцлав – Львів. Так, до початку колійних робіт на дільниці Перемишль – Хурко останній раз вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 14 жовтня та прибуде до Львова 15 жовтня, зворотно відправлення вагона зі Львова 15 жовтня та прибуття до Варшави 16 жовтня. Вагон Львів – Вроцлав останній раз відправлятиметься зі Львова 14 жовтня та прибуватиме до Вроцлава 15 жовтня, зворотно відправлення зі Вроцлава 15 жовтня та прибуття до Львова 16 жовтня.

Після завершення робіт із модернізації колії вперше вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 27 жовтня та прибуде до Львова 28 жовтня, а зворотно зі Львова – 28 жовтня та прибуття до Варшави 29 жовтня. Вагон Львів – Вроцлав відправиться зі Львова 27 жовтня та прибуде до Вроцлава 28 жовтня, зворотно відправлення із Вроцлава 28 жовтня та прибуття до Львова 29 жовтня.

З 26 жовтня потяги Інтерсіті Київ-Перемишль знову розпочнуть курсувати за звичним маршрутом та графіком. Звертаємо Вашу увагу на те, що в зв’язку із запуском нового потяга Інтерсіті+ №716/715 через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль, потяг Інтерсіті Київ-Львів-Перемишль  дещо змінив розклад руху. Інформацію про новий графік ви знайдете за посиланням.

Читайте також:

Квитки на потяг з Києва до Варшави подешевшають майже вдвічі

Квитки на поїзд Інтерсіті до Перемишля вже можна купувати онлайн

Може з’явитись новий потяг Львів-Варшава, що їздитиме вузькоколійкою

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах