Може з’явитись новий потяг Львів-Варшава, що їздитиме вузькоколійкою

27 Червня 2017

В Європі, як і в 60% усіх країн світу, уже давно і успішно використовують залізничні колії стандарту 1435 мм. Саме таку сучасну вузькоколійку хочуть прокласти від столиці Польщі, Варшави, до українського Львова. На жаль, сьогодні в Україні ще діє радянський стандарт колії шириною 1520 мм і це викликає багато труднощів при організації міжнародних залізничних сполучень, потяги на кордонах доводиться щоразу пристосовувати до зміни параметрів колії, пише tsn.ua.

Проте експерти знайшли рішення і вирішили прокладати в Україні нові вузькоколійні залізничні шляхи. Першим заплановано пустити такою колією потяг з Варшави до Львова. Відстань Варшава-Львів складає 330 кілометрів, проте в більшості шлях вже прокладено. Зараз ми маємо вузькоколійне сполучення, що веде з Варшави і закінчується на кордоні з Україною, в місті Рава-Руська. Залишилось лише прокласти 58 кілометрів вузькоколійки до околиці Львова – Брюховичів, а також розробити там відповідну інфраструктуру і забезпечити комфортний доїзд до центру Львова.

На даний час Мінінфраструктури України шукає інвесторів для такого проекту. На його фінансування потрібно 50 мільйонів євро.

А поки ми можемо спостерігати дуже активний розвиток залізничного сполучення між Польщею та Україною, що підтверджує вражаючий успіх та популярність потяга Інтерсіті Київ-Львів-Перемишль, запуск рельсового автобуса між Хельмом та Ковелем, заплановане на 1 серпня відкриття маршруту Львів-Краків, на якому теж курсуватиме Інтерсіті, а також наміри запустити потяг за маршрутом Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Перемишль. Нагадаємо також, що Укрзалізниця почала тестувати електронний квиток на потяги до Польщі, а вже з 3 липня 2017 року купувати квитки на потяг Інтерсіті+ за маршрутом Київ-Львів-Перемишль можна онлайн!

 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах