Українські тести на коронавірус більше не звільняють від карантину в Польщі

29 Березня 2021
карантин після прибуття в польщу 2021

З 30 березня усі, хто подорожує до Польщі з країн, що не входять до зони Шенген, знову будуть змушені проходити 10-денний карантин. Досі від цього обов’язку звільнялись особи, які за 48 годин до перетину кордону отримали негативний результат ПЛР-тесту або швидкого тесту на антиген. Однак польський уряд видав розпорядження, згідно з яким громадяни третіх країн можуть не відбувати самоізоляцію лише тоді, коли виконають відповідний тест на коронавірус на території Польщі.

“Уряд вирішив стандартизувати засади карантину для пасажирів автомобільного та авіатранспорту. Тепер вони відрізнятимуться лише з точки зору подорожей з зони Шенген чи з-за її”, - сказав під час прес-конференції речник Ради Міністрів Польщі Пйотр Мюллер.

тест на коронавірус для перетину кордону з єс

Як пояснив віцеміністр інфраструктури Польщі Мартін Горала, мандрівники, які прибувають до Польщі з Шенгенської зони, також будуть зобов’язані проходити карантин. Однак, вони можуть виконати тест на коронавірус за 48 годин до подорожі і уникнути самоізоляції у випадку, якщо його результат буде негативним. 

Тим часом, мандрівники, які прибувають з України, будуть змушені одразу відправлятись на карантин. Якщо після прибуття вони захочуть пройти тест в одній з лабораторій на території Польщі, і отримають негативний результат, самоізоляцію можна буде завершити.

⇒ Читайте також:

ЄС представив “паспорт вакцинації” і назвав дату його запровадження

Офіційно: іноземці зможуть потрапити в Україну лише з негативним результатом ПЛР-тесту

35 тисяч заражень за добу: Польща запроваджує суворіший локдаун

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах