07 Грудня 2020
Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp розпочала продаж квитків на сім маршрутів з Києва, Львова та Харкова. Нові міжнародні рейси будуть виконуватись вже з весни 2021 року, коли почне діяти літні розклад польотів авіакомпанії. Відтак, з березня пасажири лоукостера SkyUp зможуть літати з Києва до таких польських міст, як Варшава (аеропорт Модлін) та Гданськ.
Регулярні авіарейси між столицями України та Польщі будуть виконуватись щодня, окрім середи та суботи. Зараз квитки на рейси у березні-квітні можна придбати приблизно за 600 гривень. Перший політ SkyUp з Києва до Варшави відбудеться 28 березня 2021 року, пише avianews.com.
А з наступного дня, 29 березня, SkyUp запустить маршрут Київ-Гданськ. Рейси виконуватимуться тричі на тиждень: у понеділок, середу та суботу. Вартість квитків на це сполучення є вдвічі дорожчою - від 1500 гривень в одну сторону.
Таким чином, лоукостер SkyUp стане п’ятою авіакомпанією, що літає з України до Польщі. Досі регулярні рейси між цими країнами обслуговували авіалінії Ryanair, Wizz Air, LOT та МАУ.
Варто додати, що у літньому розкладі польотів Скайап з’являться рейси з Києва до Малаги, Родоса та острова Кос, а також зі Львова та Харкова до Родоса.
⇒ Як виглядатиме майбутній пункт пропуску Мальховіце-Нижановичі. Схема
МОЗ України не виключило Польщу з актуального списку країн червоної зони
4 грудня 2020 року Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило актуальний список країн червоної та зеленої зон. До переліку “червоних” увійшло 36 держав. Цей список очолила Грузія, а от сусідня Польща посіла 18-те місце із таким показником захворюваності на Covid-19: 634,5 випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів. До п’ятірки країн, де небезпечна недуга поширюється особливо швидко, також увійшла Сербія, Люксембург, Чорногорія та Хорватія.
Нагадаємо, якщо за останні 14 днів в державі зафіксували більше 493,9 нових випадків захворювання на COVID-19 на 100 тис. населення, вона потрапляє саме до червоного списку. Ще минулого тижня цей поріг, який встановлює МОЗ України, складав 451,8 випадків.
Ті, хто прибуває на територію України із червоної зони, повинні або пройти 14-денний карантин, або здати ПЛР-тест. Тест можна зробити максимум за 48 годин до момент перетину кордону або ж одразу після в’їзду в Україну. Для тих, хто подорожує із зелених зон, такий обов’язок не діє. Це зобов’язання актуальне і для громадян України, і для всіх іноземців.
Також варто наголосити, що останнім часом в Кабміні активно розглядають та обговорюють варіант введення жорсткого локдауну в країні вже в січні 2021 року. Такий суворий карантин, ймовірно, триватиме впродовж трьох тижнів.
Разом з тим, нещодавно глава МЗС України Дмитро Кулеба повідомив, що у разі введення локдауну в Україні роботу аеропортів скоріш за все не обмежуватимуть.
"Поясню логіку. Навесні вірусу в країні ще не було, і завдання було в тому, щоб перекрити канали його можливого потрапляння на територію України. Тоді мало сенс закриття аеропортів і заборона на в'їзд іноземців. Зараз ситуація відрізняється. Вірус вже всередині країни, як і у всіх інших країнах. Встановлювати заборону на в'їзд вважаю недоречним, і під час дискусій про локдаун буду відстоювати цю позицію", - розповів Кулеба.
Міністр також запевнив, що суворий карантин не стане загрозою для закордонного відпочинку українців.
⇒ Читайте також:
Як вдало запланувати авіаподорож в часи пандемії
Які рейси Wizz Air і Ryanair будуть виконувати в зимовий період з України
В Польщі змінилось законодавство щодо іноземців: хто зможе легально працювати
Коментарі