Як виглядатиме майбутній пункт пропуску Мальховіце-Нижанковичі. Схема

26 Листопада 2020
як перетнути кордон з польщею 2020

Про облаштування поблизу Перемишля нового пункту пропуску на польсько-українському кордоні говорять ще з 2016 року. Спочатку повідомлялось, що будівництво КПП Нижанковичі-Мальховіце розпочнеться у 2018 році. Польський уряд навіть оголосив про намір направити 40 млн злотих на реконструкцію залізничної гілки Перемишль-Мальховіце. Згодом польська сторона почала наполягати на облаштуванні на майбутньому КПП інфраструктури для пішохідного перетину кордону. Повідомлялось, що втілення проекту в життя розпочнеться у 2019 році. Однак, цього так і не трапилось, попри численні зустрічі сторін для обговорення деталей проекту. 

В січні 2020 року, ще до початку пандемії коронавіруса, Міністерство фінансів Польщі виділило 109 млн злотих на будівництво пункту перетину кордону в селищі Мальховіце. Проте, будівництво так і не розпочалось. Хоча дороги, що ведуть до майбутнього прикордонного об’єкта, вже завершують ремонтувати

Та цими днями польська сторона оприлюднила інформацію, що дає можливість стверджувати - новому пункту пропуску на кордоні України з Польщею таки бути! Більше деталей - далі у матеріалі. 

перетин кордону з польщею новини

przemysl.pl

Польська сторона оприлюднила схему майбутнього автомобільного КПП Нижанковичі-Мальховіце

Нещодавно на фейсбук-сторінці Форуму розвитку Перемишля з’явились деталі проекту будівництва автомобільного КПП Мальховіце-Нижанковичі. Тендер, який Підкарпатське воєводство оголосило ще в травні 2020 року, виграла компанія PROKOM Construction. Фірма відповідатиме за організацію та координацію діяльності всіх сторін, що беруть участь в реалізації інвестиційного проекту, пише видання zaxid.net.

Вже у 2021 році замовник робіт - Підкарпатське воєводство - планує оголосити тендер на будівельні роботи. Загалом реалізація проекту має зайняти 4 роки і коштуватиме польському бюджету 109 мільйонів злотих. 

На виділеній ділянці у селищі Мальховіце, що межує із українським смт Нижанковичі, облаштують автомобільний пункт перетину кордону разом із супутньою інфраструктурою та внутрішніми спорудами. Детальний перелік об’єктів на майбутньому КПП Нижанковичі-Мальховіце виглядає так:

  • будівля реєстрації автобусів із зонами контролю, накритими дахом, на виїзді та в’їзді;
  • ️будівлі поглибленого огляду з польської та української сторони;
  • ️2 навіси;
  • ️по 5 кабін прикордонного контролю у напрямку виїзду та в’їзду;
  • ️будівля TAX FREE;
  • будівлі з громадськими туалетами та невеликими комерційними приміщеннями з обох сторін кордону;
  • ️будівля центру обслуговування пункту пропуску з технічним приміщенням;
  • ️споруда для загонів із службовими собаками;
  • ️склад небезпечних матеріалів;
  • пости в’їзду з польської та української сторони.

пункт пропуску на кордоні з польщею нижанковичі-мальховіце

facebook.com/forum.rozwoju.przemysla

Як сказано в описі до проекту, вся забудова на території майбутнього пункту пропуску буде низькою - максимум два наземних поверхи. Окрім безпосередньої інфраструктури для перетину кордону, тут також планують облаштувати технічні та господарські приміщення, а також паркінг для службовців і працівників КПП. 

Ймовірно, процедура проходження паспортного та митного контролю на цьому пункті пропуску буде схожою до тієї, яка зараз діє на КПП Грушів-Будомєж. Більше про перетин кордону з Польщею власним автомобілем можна дізнатись ТУТ.

⇒ Читайте також:

Держмитниця підписала з поляками ще одну угоду на реконструкцію КПП “Краковець-Корчова”

Прикордонну дорогу Грушів-Немирів розширять на додаткову смугу руху

Прикордонний рух у вересні 2020-го був більшим, ніж минулоріч. Дослідження

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах