Українцям у Польщі дозволили пересилати кошти та знімати готівку без комісії

11 Березня 2022
зняття готівки з української картки в польщі

Кілька міжнародних систем скасували оплату за перекази грошей в Україну, повідомляє Національний банк. Йдеться, зокрема, про компанії Western Union, MoneyGram, Ria Money Transfer, INTELEXPRESS та TransferGo, якими наші співвітчизники користуються для переказу коштів своїм рідним в Україні. Відтепер це можна буде здійснити без жодної комісії. 

“Україна та її громадяни відчувають потужну підтримку від світової фінансової спільноти. Тепер до неї долучилися міжнародні системи переказу коштів. Ми вдячні кожному за підтримку України та солідарність з українським народом, який самовіддано захищає свою країну”, – прокоментував директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Андрій Поддєрьогін.

перекази грошей з польщі в українуwww.tabletowo.pl

Оскільки польські банки неохоче міняють гривні на злоті, ще й за дуже невигідним курсом, українським громадянам закордоном радять користуватись своїми банківськими картками. У Польщі щодо цього немає жодних обмежень - це навпаки заохочується. 

Так, глобальна платіжна мережа Euronet скасувала оплату за свої послуги для громадян України. Про це також повідомили у Нацбанку. Відтепер власники українських платіжних карток можуть без комісій зняти готівку в банкоматах мережі Euronet у Польщі, Угорщині, Словаччині та Румунії. Повідомляється, що з гривневих рахунків можна знімати готівку, яка автоматично конвертується у злоті. 

Крім того, польська система миттєвих платежів Blik створила спеціалізовану сторінку для перерахування допомоги Збройним Силам України. Послуга діятиме лише в межах Польщі, а гроші надходитимуть на рахунок НБУ, відкритий у державному банку Bank Gospodarstwa Krajowego у Польщі.

⇒ Читайте також:

Як українським біженцям легалізувати своє перебування у Польщі та отримати державну допомогу

На яких умовах країни Європи приймають біженців з України

Польська авіакомпанія LOT знижує вартість квитків для пасажирів з України

Головне фото: subiektywnieofinansach.pl    

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах