Укрпошта доставлятиме посилки з Польщі за посередництвом пачкоматів InPost

05 Грудня 2019
доставка з польщі через укрпошту

Укрпошта оголосила про відкриття нового каналу доставки посилок з Польщі в Україну за посередництвом польської компанії InPost, якій належить велика мережа пачкоматів, а також приватного поштового оператора SMART Forwarding. Як обіцяють у прес-службі національної поштової компанії, на доставку посилки зі складу InPost в Польщі до відділення Укрпошти в Україні доведеться чекати всього від 3 до 6 днів.  

Доставка з Польщі в Україну через Укрпошту

Наші співвітчизники, які працюють, навчаються чи постійно мешкають на території Польщі відтепер зможуть відправляти посилки рідним в Україну значно надійнішим, безпечнішим та дешевшим шляхом, ніж, до прикладу, через автобусних чи залізничних перевізників. 

“Укрпошта стала ближчою для українців із Польщі: як для мігрантів, сезонних заробітчан і студентів, так і для дрібних підприємців, які можуть, знаходячись у Польщі,  викупити й відправити товар клієнтам в Україну. Ми з партнерами надаємо, мабуть, єдиний економний офіційний канал доставки товарів або речей. Він зручний, надійний, простий. Наприклад, відправка посилки із кросівками, одягом та продуктами харчування у заводській упаковці через пачкомат InPost вагою 10 кг та розміром до 19x38x64 см коштуватиме приблизно 37 злотих чи близько 230 грн в еквіваленті”, - йдеться у повідомленні прес-служби Укрпошти.

У випадку, якщо вартість речей в одному поштовому відправленні не перевищуватиме митний ліміт у 100 євро, митне оформлення проводитимуть за спрощеною системою. Дорожчі відправлення, натомість, підлягатимуть додатковому оподаткуванню. Як відомо, національний поштовий оператор Польщі Poczta Polska, як спеціальне рішення доставки в Україну, пересилає товари вагою тільки до 20 кг і вартістю до 400 злотих (94 євро).

Поки що Укрпошта разом з міжнародними партнерами лише тестують новий канал доставки, однак вже невдовзі він може запрацювати у повноцінному режимі. 

як доставити посилку з польщі в україну

Як працюватиме доставка в Україну через пачкомати InPost

Клієнти Укрпошти, які захочуть відправити посилку з Польщі в Україну, повинні обрати на сайті партнера проекту Smart Post Global спосіб відправки, заповнити митну декларацію, форми про відправника та одержувача, і оплатити замовлення онлайн. Нижче наводимо детальну інструкцію:

1. Сформувати та запакувати відправлення. Оплатити відправлення можна на сайті Smart Post Global, зазначивши:

  • масу й габарити посилки,
  • дані відправника й одержувача,
  • детальний вміст вкладення,
  • спосіб відправки у Польщі через мережу InPost (відділення/поштомати/ кур’єром),
  • спосіб доставки по Україні через Укрпошту (до відділення/кур’єром*)

*кур’єрська доставка можлива до міст мільйонників та обласних центрів (за винятком територій, тимчасово непідконтрольних Україні).

2. Роздрукувати супровідні документи та прикріпити на коробку.

3. Вказати на посилці міжнародний трек-номер, який надіслано на електронну пошту разом із супровідними документами.

4. Відправити посилку можна одним із трьох способів:

  • кур’єром InPost (можна викликати у будь-який населений пункт Польщі),
  • через поштомат InPost (24/7),
  • у відділенні InPost.

5. На електронну пошту відправника будуть надіслані митні документи, поштові ярлики, та рахунки-фактури, що підтверджує оплату послуг доставки.

6. Відстежити рух посилки за допомогою міжнародного трек-номера можна на сайті Smart Post Global та на сайті Укрпошта.

7. Отримати посилку в Україні можна у будь-якому з 11000 відділень Укрпошти або кур’єрською доставкою в обласних центрах.

⇒ Скільки доведеться витратити на зимові свята 2019-2020 рр. в Польщі

Як відправити посилку без роздруківки супровідних документів:

1. Обрати на сайті спосіб доставки «Без принтера».

2. На телефонний номер Польщі буде надіслано СМС із 10-значним кодом.

3. Код написати на коробці, разом зі словом «ZWROT» великими символами. (Наприклад: ZWROT1234567890). Важливо! Термін дії коду – 3 доби.

4. При відправці через відділення InPost потрібно ідентифікувати оператору своє відправлення як ZWROT та вказати його номер. Також не забудьте написати міжнародний трек-номер на упаковці.

З моменту, відколи відправлення з пачкомату опиниться на складі компанії InPost і до моменту, коли фірма-посередник доставить його до вказаного відділення Укрпошти, пройде 3-6 днів. Оформити відправлення можна буде у всіх містах Польщі з доставкою до всіх населених пунктів України.

вартість доставки укрпошти з польщі в україну

Найдешевше відправлення з пачкомату InPost до відділення Укрпошти коштуватиме 30 злотих (до 6 кг), а найдорожче - 64 зл (до 25 кг). Найближчим часом Укрпошта планує запуск подібних каналів міжнародної доставки посилок в Україну із Італії, Великої Британії, Німеччини тощо. 

⇒Читайте також:

У Польщі замовлення з AliExpress відтепер приходитимуть в пачкомати InPost

В Польщі запрацюють пачкомати-холодильники, звідки можна забрати куплені онлайн продукти

Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах