В Польщі запрацюють пачкомати-холодильники, звідки можна забрати куплені онлайн продукти

12 Жовтня 2018
пачкомати-холодильники в Польщі

Інтернет-торгівля в Польщі, як і в усьому світі, стрімко розвивається, що цілком не дивно: по-перше, це зручно, оскільки для того, щоб здійснити покупку, навіть не потрібно виходити з дому; по-друге, це значна економія часу та сил - ви робите покупки у зручному для вас місці і у зручний час; по-третє, часто це ще й значно дешевше, аніж купувати аналогічний товар у традиційних магазинах.

Крім розвитку самих Інтернет-магазинів, в Польщі також активно розвивається служба доставки покупок, зроблених онлайн. Окрім традиційної пошти та доставки товарів кур’єром, в Польщі активно поширюється мережа так званих пачкоматів - спеціальних поштових скриньок, куди кур’єр доставляє замовлення, а покупець забирає його у зручний для себе час.

Служба доставки посилок Пачкомат (Paczkomat) в Польщі: як вона працює?

Пачкомат (Paczkomat) - це досить зручний і простий спосіб одержання свого інтернет-замовлення в Польщі. Власне сам пачкомат - це стійка, що складається з поштових скриньок із вбудованим сенсорним екраном, клавіатурою та банківським терміналом

Пачкомат (Paczkomat)

Такі поштові пункти працюють цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні, оскільки одержання посилки відбувається без участі представника служби доставки. Пачкомати розташовані практично у всіх містах Польщі, зазвичай у людних та популярних місцях. 

Для одержання замовлення не потрібно мати польської адреси, бажано лише номер телефону одного із польських операторів. Окрім функції доставки, Пачкомати також мають можливість відправки посилки.

Запуск пачкоматів-холодильників InPost в Польщі для отримання замовлених онлайн продуктів 

Компанія InPost, яка володіє мережею Paczkomaty запустила новий проект - так звані lodówkomaty (холодильники-пачкомати), в яких можна отримати продуктові товари з роздрібних мереж

Наразі вже встановлено 50 таких холодильників-пачкоматів (льодувкоматів):

  • 35 у Варшаві
  • 15 у Кракові

lodówkomaty (холодильники-пачкомати)

Однак в компанії заявляють, що мають намір встановити такі пункти видачі продуктів у всіх містах Польщі. Як повідомляє прес-секретар компанії InPost Войцех Кадзіолка:

"Холодильники-пачкомати - це проект, який має величезний потенціал. Ми лише на початку дороги, яка може революціонізувати польську торгівлю”.

Він також підкреслює, що виробництво нових холодильників-пачкоматів для встановлення в інших містах Польщі вже триває.

На вигляд холодильники-пачкомати чимось нагадують стандартні пачкомати від InPost, однак складаються вони з окремих шафок, кожна з яких підтримує відповідну температуру всередині. 

В нових льодувкаматах є шафки з температурними режимами - 18°C, +4°C і + 16°C, призначені зберігати різну продукцію - від заморожених продуктів до свіжих овочів та фруктів, хлібобулочних та молочних виробів тощо.

Усі холодильники-пачкомати будуть марковані традиційним логотипом InPost.

lodówkomaty (холодильники-пачкомати)

З яких польських магазинів можна замовити продукти з доставкою в холодильник-пачкомат InPost?

Наразі InPost вже підписав угоди про співпрацю з двома великими торговими роздрібними мережами, однак поки що не розкриває їхніх імен. Ще десять підприємств, причому, різних галузей,а не тільки продуктів харчування, зацікавлені у співпраці з InPost.

Як зазначає Войцех Кадзіолка, прес-секретар компанії InPost:

"подальший розвиток проекту в майбутньому залежатиме від успішного старту та підписання контрактів про співпрацю з багатьма партнерами".

Компанія також розглядає можливість підписання угод із торговими компаніями про доставку продуктів додому при замовленні їх в режимі онлайн.

Coolomat - ще одна можливість забрати онлайн-покупки продуктів в Польщі

Coolomat - головний конкурент холодильників пачкоматів від InPost в Польщі. Фактично працюють вони на тих самих засадах - це спеціальні шафки для видачі замовлених онлайн продуктів, в яких підтримується належна для зберігання температура

Холодильники від Coolomat працюють в Польщі ще з 2014 року і наразі в Варшаві вже встановлено 30 таких пунктів видачі продуктів.

В холодильниках від Coolomat можна забрати продукти від таких популярних торгових мереж як Carrefour, Auchan, Piotr i Paweł, Frisco.pl, Rano Zebrano, а також з інших закладів громадського харчування. 

 Coolomat в Польщі

Як зазначає Марцін Важоха, президент компанії Coolomat, він не боїться конкуренції з InPost:

"Більше встановлених холодильників, які будуть доступними для споживачів у багатьох містах, має сприяти покращенню популяризації служби доставки продуктів харчування, а отже, і швидкому розширенню мережі Coolomat.

Ми були піонерами на європейському ринку, пропонуючи пункти видачі онлайн-замовлень для різних постачальників, де факто прокладаючи шлях для себе і, як тепер виявилося, для інших фірм, що є неминучим явищем в конкурентному світі".

Як діє система покупки продуктів з доставкою Coolomat в Польщі?

Робити покупки з Coolomat досить зручно: достатньо зробити покупки онлайн в одній із торгових мереж-партнерів Coolomat (Carrefour, Auchan, Piotr i Paweł, Frisco.pl, Rano Zebrano) та обрати зручний чи найближчий до вас пункт видачі продуктів Coolomat (наразі такі пункти встановлені лише у Варшаві). 

Коли кур'єр доставить ваші продукти в холодильник Coolomat, вам на телефон прийде смс і ви зможете забрати свою покупку у зручний для вас час - усі холодильники працюють без перерв та вихідних 24 години на добу.

 Coolomat в Польщі

Збільшення обсягів інтернет-продажів харчових продуктів в Польщі

Інтернет-продаж харчових продуктів в Польщі досі складає менше 1% від загальних покупок онлайн. Тим не менш, цей сегмент ринку динамічно зростає. За даними Euromonitor International, щороку купівля продуктів в Польщі через інтернет зростає на 15-20% у порівнянні з минулими показниками.

Причиною такого динамічного зростання популярності цього виду покупок є не тільки зручність для клієнтів, яку пропонує інтернет-торгівля, але і заборона торгівлі в неділю та святкові дні в Польщі, яка вступила в силу в березні цього року. 

У зв'язку з законом про заборону торгівлі, в неділю та святкові дні в Польщі всі супермаркети, гіпермаркети і навіть невеликі торгові точки не працюють, а тому підприємці почали активно розвивати інтернет-торгівлю, яка є доступною для клієнтів у будь-який зручний для них час.

Інтернет-продаж харчових продуктів в Польщі

Ймовірно, що з розповсюдженням мережі холодильників-пачкоматів та пунктів Coolomat, популярність купівлі продуктів через Інтернет в Польщі зросте ще більше. 

Такий підхід до торгівлі можна сміливо назвати революційним. Тільки уявіть: для того, аби купити продукти вам більше не потрібно йти в магазин, ходити довгими рядами супермаркетів у пошуках необхідних вам товарів, стояти в черзі і витрачати свій дорогоцінний час.

Тепер достатньо в будь-який зручний момент дістати телефон, вибрати улюблений магазин, знайти в пошуку потрібний продукт, замовити його і забрати прямо з холодильника-пачкомату - знову ж таки тоді, коли це буде зручно саме вам. 

пачкомати-холодильники

Нагадаємо, нещодавно "Солідарність" запропонувала продовжити час заборони торгівлі в Польщі з суботи до понеділка. Тож такі холодильники-пачкомати в Польщі стануть дійсно затребуваними і необхідними.

Усі щотижневі акції та знижки від польських супермаркетів ви можете знайти ТУТ.

Читайте також:

Biedronka відкрила в Польщі магазини нового формату. Такою ми її ще не бачили!

Мережа Biedronka відкриває в Польщі новий формат магазинів - аутлети

В Польщі пропонують збільшити час заборони торгівлі з суботи до понеділка

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах