Укрзалізниця почала тестувати електронний квиток на потяги до Польщі

27 Червня 2017

Оновлення:

З 3 липня 2017 року квитки на потяг Інтерсіті+ Київ-Львів-Перемишль можна купувати онлайн! Ця довгоочікувана подія лише збільшить кількість подорожуючих маршрутом та його популярність, адже купувати квиток в інтернеті набагато зручніше, аніж стояти за ним у довгих чергах до каси. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Можливість купити квитки на потяг до Польщі онлайн стає все реальнішою. Про це красномовно говорить допис на офіційній сторінці ПАТ Укрзалізниця у соцмережі Facebook. У повідомленні йдеться про те, що від сьогодні, а саме з вівторка, 27 червня, розпочнеться тестування системи електронного квитка для поїзда №705/706 Київ - Львів - Перемишль. Після тестування ця послуга буде доступна пасажирам. Таке рішення стало наслідком конструктивних переговорів між УЗ та польським РКР Intercity. За словами Олександра Красноштана, заступника начальника департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення, вже  у найближчих планах Укрзалізниці – запровадження електронного квитка на усі залізничні напрямки до Польщі. “Вже дуже скоро необхідність йти до каси по квиток залишиться лише згадкою. Працюємо!” – написав Олександр у Facebook.

Сподіваємось, що купувати квитки на потяг до Польщі онлайн на постійній основі зможемо вже найближчим часом, адже це надзвичайно зручно і дозволить набагато більшій кількості бажаючих подорожувати до Польщі, оминаючи черги на кордоні.

Нагадаємо, що залізничне сполучення між Україною та Польщею стрімко розвивається. Нещодавно свій перший рейс здійснив рейковий автобус Ковель-Хелм, з 1 серпня 2017 року потягом Інтерсіті можна буде поїхати до Кракова, а тим часом з Києва до Перемишля планують запустити ще один швидкісний потяг, проте за зовсім іншим маршрутом, що проходитиме через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль.

Читайте також:
Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі
Ціни на квитки та розклад руху нового поїзда Київ-Львів-Перемишль

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах