Укрзалізниця запровадила онлайн-продаж квитків ще на два міжнародні поїзди до Польщі

05 Березня 2018
поїздом до польщі

Поїздом до Польщі їхати не лише зручно (адже це дозволяє оминути черги на кордоні та процедуру паспортного та митного контролю, оскільки вона здійснюється не безпосередньо при перетині кордону, а під час руху поїзда), а й досить вигідно – лояльні ціни на залізничні квитки та можливість більшість із них придбати не лише у касах, а й онлайн – навіть не виходячи з дому чи готелю зумовлюють велику популярність цього виду транспорту серед інших можливих способів доїзду до Польщі.

Послуга купівлі залізничних квитків онлайн є досить популярною. Згідно з даними Укрзалізниці, через інтернет пасажири купують понад 40% квитків. Квитки онлайн можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення (у тому числі регіональні) та на деякі поїзди міжнародного сполучення.

Минулого року послуга придбання квитків через інтернет стала можливою на такі  міжнародні поїзди як № 705/706, 715/716 Київ – Перемишль та № 751/752 Здолбунів – Хелм. А на днях стало відомо, що Укрзалізниця знову розширила перелік поїздів міжнародного напрямку, на які можна придбати квитки не лише у касі, а й онлайн.

Відтак, з 5 березня за допомогою мережі інтернет можна купити квитки на такі міжнародні потяги:

  • № 36/35 Одеса-Перемишль
  • № 753/754 Ковель – Хелм

Про це на свої сторінці у Facebook повідомив в.о. керівника "Укрзалізниця" Євген Кравцов:

"Впроваджуємо онлайн-продаж квитків на міжнародні поїзди № 36/35 Одеса – Перемишль та № 753/754 Ковель – Хелм. Опція доступна з 5 березня. На жаль, через технічні та бюрократичні моменти ця опція впроваджується не так швидко, як нам хотілося б. Але ми маємо чітку мету: онлайн-продаж квитків на всі міжнародні поїзди. І продовжуємо роботу в цьому напрямку."

поїздом до Польщі

Нагадаємо, про запуск нового поїзда № 36/35 Одеса-Перемишль Укрзалізниця оголосила ще в жовтні минулого року. Поїзд почав курсувати з 11 грудня 2017. Рейси здійснюються щоденно із зупинками у багатьох містах, зокрема у Жмеринці, Тернополі, Львові та Хмельницькому.

З Одеси потяг відправляється о 18:26, а в Перемишль прибуває о 09:45. У зворотному напрямку з Перемишля цей потяг відправляється о 18:09, а в Одесу він прибуває зранку наступного дня о 11:15. Час в дорозі складає 16 год. 19 хв.

№ 36/35 Одеса-Перемишль

Потяг № 753/754 Ковель – Хелм відправляється щоденно із Ковеля о 15:17 та прибуває у польське місто Хелм о 17:05. У зворотному напрямку із Хелма потяг вирушає о 10:55 та прибуває в Ковель о 14:47. Час в дорозі складає 2 год. 48 хв.

№ 753/754 Ковель – Хелм

Для придбання квитків онлайн ви можете скористатися офіційним сервісом Укрзалізниці booking.uz.gov.ua

Читайте також:

Розклад можливих пересадок з Інтерсіті в Перемишлі

Розклад можливих пересадок з міст Польщі на Інтерсіті в Перемишлі

Нові авіарейси LOT з Польщі в Україну у 2018 році

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах