В 2017 році прогнозують більш сприятливі умови для роботи в Польщі

23 Січня 2017
робота в польщі, як знайти роботу в польщі

Дев'ять з десяти роботодавців в Польщі планують збільшити кількість робочих місць на своєму підприємстві. Про це йдеться в доповіді фірми Hays Poland, де представлено найновіші тренди і перспективи ринку праці в Польщі. Рапорт також містить інформацію про те, яких компетенцій і спеціалізацій набільше потребують польські роботодавці, передає tvn24bis.pl

Зарплати в Польщі в 2016 році

Експерти з рекрутингової компанії Hays проаналізували динаміку змін зарплат в Польщі в 2016 році і плани польських роботодавців щодо  ставок на 2017 рік. З'ясувалось, що у випадку 27% фірм зарплати в 2016 році залишились без змін, а в 19% зросли на більш ніж 5%. Щодо планів на 2017 рік, то 15% фірм в Польщі хочуть підвищити зарплату на 5 відсотків, а 26% - залишити все без змін.

Експерти з рекрутингу дослідили також думку самих працівників. 51 відсоток з них задоволені рівнем своєї зарплати в Польщі, а 49% відповідно незадоволені. Минулоріч 37% з них намагались отримати підвищення і досягнули позитивних результатів, 17% отримали відмову, а аж 46 відсотків навіть не намагались щось змінити.

Кого потребують на роботу в Польщі

На запитання про плани, пов'язані з прийомом на роботу нових працівників, аж 93% фірм підтвердили готовність у новому році збільшити штат свого підприємства. Це напряму пов'язано із збільшенням популярності на товари або послуги таких фірм.

Відповідно до доповіді Hays Poland, в 2017 році нових працівників потребуватимуть найбільше у таких сферах:

  • ІТ (25%);
  • Торгівля (15%);
  • Фінанси та бухгалтерія (11%);
  • Виробництво (11%);
  • Інженерна справа (8%).

робота в польщіtvn24bis.pl

Окрім проблеми пошуку кандидатів зі знаннями експерта, потенціалом менеджера чи високим рівнем опанування цифрових технологій, фірмам важко підібрати працівника на посади в сфері продажу чи бухгалтерії, а також на такі, де вимагають знання іноземних мов. Намагаючись знайти і затримати найкращих працівників, фірми застосовують різні методи: співпрацюють з рекрутинговими агенціями, організовують практики, а також збільшують бюджет на навчання чи рекрутинг.  

Умови роботи в Польщі

З найновішої доповіді Hays Poland виникає, що кожен четвертий працівник в Польщі роздумує над зміною роботи в найближчі місяці. Головними причинами цього явища експерти вважають незадоволеність рівнем заробітної плати, а також відсутність можливостей для розвитку. Працівники все більше значення надають тому, чи проект є цікавим для них, чи зберігається баланс між приватним життям та роботою, а також чи задовільняє їх атмосфера, яка панує в колективі.   

Саме тому затримати найкращих працівників на фірмі стає справжнім викликом для польських роботодавців. Вони намагаються створити сприятливі умови, забезпечуючи працівників приватною медициною та абонементами у спортивний зал. Популярним є також страхування життя своїх працівників, гнучкий графік роботи та дофінансування освіти. Крім того, багато компаній - в основному ті, що займаються роздрібною торгівлею - пропонують знижку на свої товари або послуги.

Для самих працівників найбільше значення має приватна медицина, а також гнучкий графік роботи, який в Польщі пропонує понад 65% фірм.

робота в польщі без посередників

tvn24bis.pl

Про те, як українцям знайти роботу в Польщі, читайте ТУТ.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах