В Польщі хочуть збудувати ще одну Енерджиландію поблизу Вроцлава

17 Вересня 2021
місця для відпочинку з дітьми в польщі

Власник Енерджиландії планує збудувати у Польщі новий парк розваг - Energy Resort. Об’єкт повстане у регіоні Нижня Сілезія - у місті Валбжих. Вибрану ділянку у районі Бяли Камєнь зараз використовує фірма Eco Carbo Julia. 

В новому Energy Resort хочуть облаштувати п’ять тематичних зон, що передаватимуть атмосферу Італії, Єгипту та Нью-Йорка 20-тих років ХХ ст. Про це пише businessinsider.com.pl з посиланням на видання Gazeta Wrocławska.

Про новий парк розваг, що збудують всього за 85 км від Вроцлава, вже говорять як про Енерджиландію-2. Цей проект розробляє власник малопольської Енерджиландії, яка швидко завоювала прихильність і поляків, й іноземних туристів. Впродовж 2020-2021 рр. парк розваг став основним об’єктом, куди приїжджали власники так званих “туристичних ваучерів”.

парки розваг в польщіenergylandia.pl

Інвестори сподіваються, що Energy Resort стане не менш успішним проектом, ніж його попередниця із Затора поблизу Кракова. За планом, тут діятиме п’ять тематичних зон. Перша частина парку - це місця для ночівлі, ресторани та магазини. Вона передаватиме атмосферу Нью-Йорка 20-тих років. 

Інша частина парку - це гастрономічна зона, терми, креативний центр науки, а також парк розваг просто неба. Саме у парку можна буде відвідати атракціони та ігрові зони в єгипетському та італійському стилях. 

Поки що автори проекту не називають жодних конкретних дат, коли об’єкт запрацює. Відомо, що вони підписали декларацію про наміри будівництва парку. 

Нагадаємо, Енержиландія гордо носить звання найбільшого парку розваг в Польщі. Об’єкт поділений на 5 тематичних зон, що загалом пропонують відвідувачам близько 80 атракціонів. З 2016 року до складу комплексу також входить і аквапарк. 

Додамо, ще у вересні 2020 року влада курортного міста Дарлово, що на березі Балтійського моря, обіцяла взятись за будівництво найбільшого на півночі Польщі парку розваг

⇒ Читайте також:

Українські туристи можуть подорожувати до Польщі з 9 вересня

Подорожі важливіші, ніж нерухомість: на що поляки найчастіше заощаджують

Варшава розважальна: на що подивитись у польській столиці з дітьми

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах