03 Березня 2022
Працівники львівської IT-компанії SoftServe на волонтерських засадах запустили ресурс, який щогодини подає актуальну інформацію про ситуацію на кордоні України з Польщею, Словаччиною, Румунією, Угорщиною та Молдовою. Сервіс розроблений для того, аби люди, які виїжджають закордон в умовах воєнного стану, могли обрати найменш завантажений пункт пропуску, пише zaxid.net.
Тож відстежувати актуальну інформацію щодо черг на кордоні України та Польщі можна за цим посиланням. Таблиця містить інформацію про кількість транспортних засобів і пішоходів, які на даний момент хочуть перетнути кордон, а також приблизний час очікування в черзі. Також там можна знайти посилання на телеграм-чати кожного КПП. Дані, що надходять від людей у чергах, автоматично оновлюють таблицю. Крім цього, актуальну інформацію подають українські прикордонники, а перевіряють усе - волонтери.
PETER LAZAR/AFP/East News /East News
Якщо ви перетинаєте кордон:
- долучіться до телеграм-чату того пункту пропуску, який обрали для поїздки;
- заповніть спеціальну форму для актуалізації даних(вкажіть скільки км вам залишилось до нього та іншу корисну інформацію);
- дані потраплять до таблиці, а також буде розраховано орієнтовний час очікування в черзі.
Нагадаємо, актуальну інформацію щодо черг на кордоні з Польщею та іншими сусідніми європейськими країнами також подає Західне регіональне управління ДПСУ. Станом на 12.00 03 березня зафіксовано такі черги на польсько-українському кордоні:
- Ягодин-Дорогуськ - 20 л/а, 0 пішоходів;
- Устилуг-Зосін - 0 л/а, 0 пішоходів;
- Угринів-Долгобичув - 0 л/а, 0 пішоходів;
- Рава-Руська-Гребенне - 0 л/а, 40 пішоходів;
- Грушів-Будомєж - 0 л/а, 100 пішоходів;
- Смільниця-Кросценко - 0 л/а, 0 пішоходів;
- Краковець-Корчова - 0 л/а, 80 пішоходів;
- Шегині-Медика - 0 л/а, 50 пішоходів.
Як бачимо, станом на полудень 3 березня на усіх КПП через кордон з Польщею майже немає автомобільних черг, проте зібралось чимало пішоходів. За приблизними підрахунками ООН, з початку російського вторгнення за кордон виїхало близько мільйона українців. Майже половина з них зараз перебуває на території Польщі.
⇒ Читайте також:
Допомога українським біженцям у Польщі: як реагує приватний бізнес
Польська залізниця тимчасово дозволила українським переселенцям безкоштовно їздити поїздами
Головне фото: Jacek Szydlowski /Agencja FORUM
Коментарі