Як працюватимуть продуктові супермаркети в Польщі перед Різдвом та Новим роком

20 Грудня 2022

Наближаються різдвяні свята, а з ними і особливий робочий графік супермаркетів, крамничок, закладів харчування та інших бізнесів у Польщі. Деякі торговельні мережі, зокрема IKEA та Jysk, вже оголосили про те, що на Святвечір, 24 грудня, не планують відкривати свої польські магазини. Разом з тим, більшість продуктових мереж працюватимуть у цей день, як і в попередні роки, до обідньої пори. Детальніше про графік роботи супермаркетів у Польщі напередодні різдвяно-новорічних свят дізнаєтесь далі. 

Згідно зі законом про обмеження торгівлі у неділю та святкові дні в Польщі, у Святвечір після 14:00 заборонено доручати найманому працівнику роботу пов’язану із торгівлею. З цього правила діють такі ж винятки, як і в неторгові неділі. Водночас, аби працівник вийшов із магазину о 14:00, фактичний продаж товарів має закінчитись дещо раніше - зазвичай о 13:00 - 13:30. Власне до цієї пори працюватимуть більшість торговельних мереж у Польщі 24 грудня. Про це повідомляє видання wiadomoscihandlowe.pl.

Так, мережа дисконт-супермаркетів Biedronka повідомила, що у суботу прийматиме покупців до 13:00. Таке ж рішення прийняли в мережах Lidl, Kaufland, Auchan, E.Leclerc, Netto і Stokrotka. З іншого боку, косметичні магазини Rossmann, залежно від місця розташування, працюватимуть напередодні Різдва або до 13 або 13.30.

25 та 26 грудня є офіційними вихідними днями у Польщі, а отже більшість закладів та магазинів будуть зачинені. Придбати найнеобхідніші продукти можна буде лише на АЗС або у супермаркетах Бедронки, розташованих на вокзалах. Також можуть працювати деякі крамнички мережі Żabka, ABC і Carrefour Express.Таке ж правило діятиме і 1 січня. 

Варто наголосити, що за кілька днів до Різдва та Нового року магазини в Польщі навпаки планують продовжити свій графік роботи до 23:00 або до опівночі, аби клієнти встигли зробити всі необхідні покупки до святкового столу. А от 31 грудня, напередодні святкування Нового року, більшість продуктових мереж працюватимуть до 18:00-19:00. 

⇒ Читайте також:

Торгові неділі у Польщі в 2023 році

Закупи до різдвяного столу: найдорожчі та найдешевші супермаркети в Польщі у 2022 році

Через ріст цін поляки економлять на побутовій техніці та їжі, але купують одяг

Головне фото: mamotoja.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах