Які професії найбільше потрібні в Польщі

28 Листопада 2016
робота в польщі, вакансії роботи, робота закордоном

В третьому кварталі 2016 року найбільше оголошень про роботу в Польщі з'явилось в галузі торгівлі та продажу. Нових працівників потребують також в ІТ, банківській справі, в сфері фінансів та страхування і у важкій промисловості. Багато вакансій пропонували мешканцям Мазовецького і Великопольського воєводств, а також регіону Нижня Сілезія.

Про це йдеться в рапорті, який підготували аналітики популярного в Польщі веб-сайту для пошуку роботи Pracuj.pl, передає tvn24bis.pl. У звіті йдеться про те, що у жовтні 2016 року на порталі опублікували близько 40,5 тисяч вакансій, а це на 2,3% менше ніж в аналогічний період 2015 року. Найбільше оголошень про роботу розмістили роботодавці зі сфери торгівлі та продажу - 7 489, що становить 18% від усіх оголошень за жовтень (на 7% менше ніж минулоріч).

Роботодавці зі сфери банківської справи, фінансів та страхування в Польщі опублікували 5 003 вакансій, а з важкої промисловості - 3 464. Багато оголошень розмістили також в сфері телекомунікацій, технологій та легкої промисловості.

робота в польщі вакансії, знайти роботу в польщі

Автори рапорту наголошують, що цьогоріч важка промисловість в Польщі потребує на 6% більше працівників ніж за аналогічний період 2015 року. Кількість оголошень про роботу в сфері логістики і транспортування зросла на майже 5%, а в легкій промисловості - на 2,3%.

Відповідно до звіту аналітиків Pracuj.pl, найбільше оголошень про роботу  в Польщі опублікували роботодавці з Мазовецького воєводства - 9 132 вакансії або 23% від загальної кількості оголошень. На другому місці - Нижньосілезьке воєводство з 4 249 пропозицій, далі Великопольське (3 711), Малопольське (3649), Сілезьке (3 574) та Поморське (2 785) воєводства.

В порівнянні з минулим роком кількість оголошень про роботу зросла у Великопольському та Поморському воєводствах (4%), а також в Мазовецькому, Нижньосілезькому та Вармінсько-Мазурському.

Нагадаємо, поляки потребують на роботу все більше працівників з України.

Читайте також про те, що найчастіше приховують польські роботодавці в оголошеннях про роботу.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах