Завершується будівництво транспортної розв'язки на відрізку Жешув-Люблін

21 Квітня 2017
дороги в польщі

Вже в серпні 2017 року завершиться будівництво чергового відрізка автостради S19 Люблін-Жешув від вузла Свільча до вузла Жешув-Південь, що у Підкарпатському воєводстві. На будівництво цього більш ніж 6-кілометрового фрагменту траси витратять 342 мільйони злотих, пише tvn24bis.pl.

Як повідомляє речник відділу Генеральної дирекції національних доріг і автомагістралей у Жешуві Йоанна Рарус, ремонт цього відрізка переходить у завершальну фазу. Так, фірма-підрядник вже закінчує процес будівництва мостів та естакад, а також облаштування спеціальних переходів для тварин. На даний момент виконавцям також вдалось встановити балюстради та сходи.

Водночас, для повного завершення ремонтних робіт залишилось збудувати під'їзні дороги, посадити дерева та чагарники, а також встановити захисні бар'єри. За словами Йоанни Рарус, все це підрядники повинні встигнути зробити до серпня, аби водії якнайшвидше могли почати користуватись новозбудованим відрізком. Цікаво, що два місяці перед тим, у червні, віддадуть до експлуатації інший відрізок траси S19, що веде від містечка Соколів-Малопольський до Стоберни.

дороги польщі

tvn24bis.pl

Після того, як ці два відрізки автостради S19 відкриють, подолати 175 кілометрів відстані між Ряшевом та Любліном можна буде набагато комфортніше, ніж зараз. Окрім цього, S19 стане головною автомагістраллю у напрямку від півночі до півдня у східній частині Польщі, об'єднавши містечко Кужніца, що на кордоні Польщі та Білорусі, із ще одним прикордонним містом Барвінек (польсько-словацький кордон).  За планом, траса повинна також стати частиною міжнародної автомагістралі Віа Карпатія, яка розпочинатиметься у Литві, проходитиме через такі польські міста, як Білосток, Люблін, Ряшів, і далі вестиме до Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії та Греції.   

Нагадаємо, в Польщі триває будівництво швидкісної дороги S17 (Люблін - Варшава) на відрізку Курув–Скрудкі. Автобан планують повністю побудувати до 2019 року, витративши на це 3,2 млрд злотих. Коли будівництво завершиться, доїзд з польсько-українського кордону (через митний перехід Рава-Руська-Гребенне), до Варшави стане набагато приємнішим, легшим та швидшим.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах