Żabka Nano - новий формат крамниці всередині крамниці запускають у Польщі

30 Грудня 2021
акції та знижки в польських магазинах

В магазині спортивного одягу та взуття Decathlon, розташованому у місті П’ясечно (Мазовецьке воєводство), відкрили крамницю самообслуговування Żabka Nano. Фактично, це вперше магазин без кас та продавців відкрили всередині іншого магазину. Оплату за придбані в крамниці товари автоматично зніматимуть із рахунку клієнта за допомогою інноваційного алгоритму та системи відеонагляду, пише businessinsider.com.pl.

“З червня цього року ми відкрили близько десятка точок самообслуговування Żabka Nano на різних локаціях, зокрема на вокзалі, метро, ​​в центрі міста або на Міжнародному ярмарку в Познані. Зараз ми представляємо нову версію Żabka Nano в моделі «магазин у магазині». Завдяки спеціальній модульній структурі ми можемо запустити об’єкт за дуже короткий час, у Пясечно це зайняло близько доби. Пілот планується в мережі Decathlon, ми раді, що разом можемо створити нову цінність для клієнтів”, - пояснив Томаш Блічарський, віце-президент правління Żabka Future.

закупи в польських магазинах актуальні ціни 2022

Żabka Nano використовує інноваційний метод авторизації та оплати покупок, реалізований у співпраці з Adyen. Доступ до об’єкта можливий лише за використання банківської картки – на вході клієнт прикладає її до спеціального терміналу. Під час першого візиту особа вказує номер телефону, на який прийде повідомлення з підтвердженням покупки. Після цього двері відкриються автоматично.

Коли клієнт увійде всередину, йому потрібно лише взяти вибрані товари з полиці та вийти. Система камер, встановлена ​​в Żabka Nano, використовує такі алгоритми, як machine learning (машинне навчання). Вона розпізнає продукти, зняті з полиць, обчислить їхню вартість, а потім автоматично завершить оплату за допомогою платіжної картки, яка використовувалася під час входу. Система не ідентифікує клієнтів і не запам'ятовує зображення, що гарантує повну конфіденційність і безпеку.

газетки польських супермаркетів

Асортимент продукції Żabka Nano в Decathlon адаптований до специфіки місця розташування та профілю клієнта. Загалом на полицях магазинчика можна знайти близько 450 товарів: закуски, соки та смузі, готові страви або свіжозмелена кава з машини. Поки в країні діятимуть карантинні обмеження, всередині крамниці Żabka Nano зможе перебувати лише одна особа.

⇒ Читайте також:

Витрати іноземців у Польщі знизились: скільки грошей залишили українці у 2021 р.

Через інфляцію кожен четвертий поляк економить на продуктах. Дослідження

Офіційні вихідні, довгі вікенди та неторгові неділі в Польщі у 2022 році

Фото: businessinsider.com.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах