Amazon запускає польську версію онлайн-магазину

27 Січня 2021
онлайн-магазини для шопінгу в польщі 2021

Невдовзі найпопулярніша в Польщі платформа для онлайн-шопінгу Allegro матиме серйозного конкурента - на місцевий ринок виходить американський Amazon. Так, цими днями корпорація офіційно оголосила про початок робіт над запуском в Польщі платформи Amazon.pl. Як запевняють у компанії, онлайн-сервіс відкриє польським клієнтам доступ до нового виміру покупок, а локальним підприємцям дозволить охоплювати значно більшу кількість клієнтів як у Польщі, так і по всьому світу. 

Експансії Амазона на польський ринок інтернет-торгівлі чекали багато років. Останнім часом спекуляції на цю тему все частіше з’являлись у польських ЗМІ. І ось майже через рік після того, як схожі чутки стало поширювати видання Gazeta Wyborcza, американська корпорація сама рішуче заявила про свої наміри завоювати прихильність польського споживача. 

амазон доставка в українуinquirer.com

Невдовзі в Польщі офіційно запустять платформу для онлайн-шопінгу Amazon.pl

Кілька років тому німецький Амазон запустив польськомовну версію свого веб-сайту Amazon.de. Досі клієнти онлайн-магазину з Польщі купували товари саме через цей сайт. Та невдовзі компанія представить офіційну польську версію платформи. На запуск веб-сайту Amazon.pl чекали не лише покупці, але й самі продавці та підприємці з Польщі. Для них онлайн-магазин стане новим ринком збуту своїх товарів, пише businessinsider.com.pl

Поки що корпорація Amazon не повідомила, коли веб-сайт Amazon.pl офіційно запрацює в Польщі. Та вже з 27 січня місцеві підприємці, які планують продавати свої товари через платформу Amazon, можуть реєструватись на сторінці sell.amazon.pl. Реєстрація триває в межах приготування до прем’єри сервісу. 

“Запуск Amazon.pl відкриє для польських бізнесменів доступ до понад 300 млн клієнтів Амазона по всьому світу, у понад 200 країнах та територіях. Зараз за посередництвом Amazon свої товари на глобальному ринку продає 1,7 млн малих та середніх фірм. Понад 200 тисяч підприємців у 2019 році отримали виручку на суму понад 100 тисяч доларів. Амазон щороку інвестує мільярди доларів в інфраструктуру, інструменти та послуги, що дають можливість малому та середньому бізнесу ефективно продавати свою продукцію в інтернеті”, - йдеться в офіційному повідомленні корпорації Amazon. 

⇒ Онлайн-замовлення з IKEA в Польщі можна отримати через пачкомати InPost

амазон запускає онлайн-магазин в польщі

Як запевнив віцепрезидент з розвитку компанії в ЄС Алекс Утс, Амазон впродовж багатьох років підтримує своїх польських клієнтів і допомагає місцевим бізнесам продавати їхні продукти в своїх європейських онлайн-магазинах. Наступним етапом розвитку компанії на польському ринку має стати запровадження повної роздрібної пропозиції для споживачів у Польщі. 

“Ми раді, що завдяки Amazon можемо зміцнити позиції польських компаній, інвестуючи в інструменти та послуги, які допоможуть їм зростати. Ми впевнені, що, зосередившись на тому, що, на нашу думку, найбільше цінують споживачі - низьких цінах, широкому виборі товарів та їх швидкій доставці - ми з часом завоюємо довіру покупців у Польщі”, - додав він.

Нагадаємо, зараз американська корпорація Amazon володіє на території Польщі мережею складських приміщень, завдяки яким обслуговує свій онлайн-сервіс у Німеччині. Дистрибюторські центри компанії працюють у таких польських містах, як Познань та Вроцлав, а також в околицях Щецина і Лодзі. Окрім цього, концерн займається також Центром Розвитку Технології в Ґданську, а також офісом Amazon Web Services у Варшаві.

⇒ Читайте також:

В Польщі запрацював новий продуктовий онлайн-магазин Barbora.pl

Власники торгових центрів хочуть подати до суду через локдаун в Польщі

На півдні Польщі відкриється ще один магазин марки Primark

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах