На півдні Польщі відкриється ще один магазин марки Primark

19 Січня 2021
магазини прімарк в польщі і європі

Пандемія коронавіруса посприяла стрімкому розвитку онлайн-торгівлі не лише в Польщі, але й по всьому світу. Оскільки магазини одягу, взуття та аксесуарів вже майже рік не можуть нормально функціонувати через постійні карантинні обмеження, покупцям доводиться шукати товари щоденного вжитку в інтернет-продавців. 

За останніми дослідженнями Головного статистичного управління Польщі, у 2020 році понад 17,6 млн осіб у віці 16-74 роки здійснювали щоденні покупки через інтернет. У період з 2016 по 2020 рр. частка онлайн-покупців зросла на 19%. Найбільш активні користувачі інтернет-магазинів - це особи віком від 25 до 34 років. Як показали результати дослідження, в інтернеті вони купували здебільшого одяг та взуття. 

Здається очевидним той факт, що онлайн-торгівля в Польщі продовжить активно розвиватись. З турботою про власну безпеку та здоров’я все більше покупців надаватимуть перевагу шопінгу саме в інтернет-магазинах. Та чи означає це початок занепаду традиційного формату закупів у стаціонарних магазинах? Таке припущення викликає багато сумнівів. Його також спростовують новини про відкриття нових магазинів одягу, взуття чи побутових товарів у торгових центрах Польщі. Один з них невдовзі з’явиться у ТРЦ Posnania, а ще через кілька місяців - у Silesia City Center в Катовіцах. Детальніше про це - далі у нашому матеріалі.

магазини прімарк в польщіstatic.independent.co.uk

В Польщі готуються до відкриття нових магазинів ірландської марки Primark

У серпні 2020 році ірландська торгова марка одягу, взуття та аксесуарів Primark увійшла на польський ринок. Перший магазин мережі з’явився у варшавському торговому центрі Галерія Млоціни (Galeria Młociny). Крамниця займає два поверхи і пропонує товари не лише для жінок та чоловіків, але й дітей. 

Другий магазин Primark вже цього року відкриється у познанському торговому центрі Posnania. Зараз компанія проводить набір кадрів на різні вакансії. А от до 2023 року в Польщі вже налічуватиметься три торгові точки популярного бренду - ще одна має відкритись у ТРЦ Silesia City Center в Катовіцах, що на півдні Польщі, пише biznes.wprost.pl

“З великою приємністю інформуємо вас про відкриття чергового магазину Primark в Польщі. Розвиток торгового центру Silesia City Center дав нам можливість відкрити магазин у самому центрі Катовіц”, – наголосив менеджер компанії Primark Polska Мацей Подвойскі.

шопінг в польщі магазиниretailgazette.co.uk

Нова крамниця займатиме площу понад 3 600 м кв - стільки ж, скільки у Варшаві. На покупців чекатимуть колекції, що відповідають найновішим трендам жіночої, чоловічої та дитячої моди. На полицях магазину знайдеться не лише одяг чи взуття, але й товари для дому, аксесуари, косметика та білизна. Товари бренду Прімарк виготовлені з органічних і перероблених матеріалів. 

Нагадаємо, бренд Primark заснували ще в 1969 році в Дубліні. Фірма пропонує широкий вибір товарів за доступними цінами. Перший магазин поза територією Британських островів компанія відкрила в 2006 році в Іспанії, яка зараз є для Primark другим найбільшим ринком збуту на світі. Згодом магазини цієї марки з’явились в Німеччині, Франції, Португалії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Італії та США.

⇒ Читайте також:

Коли в Польщі знову запрацюють торгові центри

Офіційні вихідні, довгі вікенди та неторгові неділі в Польщі у 2021 році

Скільки заробляють продавці-касири польських супермаркетів станом на 2020 рік

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах