Ашан вводить в своїх польських супермаркетах електронні цінники

29 Листопада 2022
ціни на продукти в супермаркетах польщі 2022

Мережа Auchan Retail Polska почала вводити на базі свого супермаркету в Катовіце електронні цінники. Нова технологія полегшить клієнтам магазинів Auchan покупки, а працівникам – роботу. Після етапу тестування таке рішення хочуть запровадити у варшавських магазинах мережі. Про це повідомляє видання wiadomoscihandlowe.pl.

У супермаркеті мережі Ашан у Катовіце за адресою ul. Ligonia з'явилися електронні цінники товарів. У компанії наголошують, що впровадження цієї системи оцінювання продуктів є продовженням процесу діджиталізації торговельного бізнесу.

Рішення дозволить автоматизувати зміну цін на товари на полицях магазинів у режимі реального часу. Так, кожна з електронних етикеток підключена через Wi-Fi до системи управління товарами, тож всі зміни вносяться автоматично і в одну мить. Централізована система маркування означає, що відображені ціни є найбільш актуальними та правильними. Покупки стануть приємнішими завдяки кращій читабельності світлодіодних екранів.

“Оптимізація цього процесу спрямована на надання покупцям завжди актуальної інформації про товар та його ціну, а також на зменшення витрат, пов’язаних із заміною етикеток традиційним способом”, – розповідають представники компанії.

⇒ Żabka відкрила свій магазин самообслуговування Nano на німецькій фабриці Tesla

ціни на продукти в польщі 2022resized.co

Це рішення дозволяє легко керувати акціями протягом дня і в певні години. Система дозволяє змінювати до 10 тисяч цінників за годину. Крім того, компанія мінімізує витрати, пов'язані із заміною паперових етикеток, перевіркою цін на полицях і виправленням помилок у цінниках. Щоб перевірити правильність роботи системи, працівнику, який контролює конкретну цінову зону, потрібно близько 30 хвилин на день.

Наразі система електронних цінників впроваджується в мережі як пілотний проект. Наступним магазином для тестування стане гіпермаркет Auchan Katowice 3 Stawy, а згодом - супермаркет на вул. Соколовської у Варшаві.

Після завершення пілотного етапу буде визначено конкретний план впровадження системи в інших локаціях мережі Auchan, заявляють у торговій мережі.

Варто зазначити, що кілька років тому компанія запровадила це електронне рішення на базі своїх супермаркетів у Франції та Люксембурзі. Електронні цінники з'явились у всіх торговельних форматах: гіпермаркетах, супермаркетах та невеликих крамничках типу convenience. 

⇒ Читайте також:

Торгові неділі у Польщі в 2023 році

Які премії та бонуси для працівників підготували польські мережі напередодні Різдва 2022-2023 рр.

Через ріст цін поляки економлять на побутовій техніці та їжі, але купують одяг

Головне фото: dasoft.com.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах