Які премії та бонуси для працівників підготували польські мережі напередодні Різдва 2022-2023 рр.

08 Листопада 2022

Щороку перед Різдвом великі торговельні мережі в Польщі надають своїм працівникам бонуси та премії як своєрідну компенсацію за понаднормовий графік роботи у цей період. Так, у 2022 році мережа дисконт-супермаркетів Lidl вкотре планує роздати своїм співробітникам подарункові ваучери на покупки як “подяку за важку працю”. За повідомленням представників компанії, цьогоріч вартість подарункового бонуса буде на 25% вищою, ніж у 2021 році, передає видання wiadomoscihandlowe.pl

“Кожен працівник компанії Lidl Polska отримає купони на суму 1000 злотих”, - йдеться у прес-релізі мережі. Їх можна використати до лютого 2023 року. Гроші будуть доступні в мобільному додатку Lidl Plus - кожен зі 27 000 співробітників отримає чотири купони на суму 100 зл і три - на суму 200 зл. Перші ваучери стануть доступними для використання вже з 6 грудня. 

У мережі наголошують, що окрім співробітників і партнерів Lidl, ваучери також отримають люди, «найняті певними підрядниками». Представники компанії наголошують, що підготували різдвяні подарунки для всіх дітей своїх працівників – загалом 23,5 тисячі пакунків з урахуванням інтересів різних вікових груп.

робота в польському супермаркеті вакансії 2022

portalspozywczy.pl

Ваучери на покупки вартістю 1000 злотих також підготувала для своїх працівників у Польщі мережа Kaufland. З цією метою компанія виділила 15 млн злотих. Купони надійдуть працівникам у листопаді та грудні. У передріздвяний період працівники додатково отримають подарунки та сувеніри.

У мережі Kaufland наголошують, що також пропонують своїм співробітникам безкоштовний доступ до приватної медичної допомоги, групове страхування на пільгових умовах, знижки на навчання, а для працівників, які стали батьками, – ліжечко для немовлят. 

Про премії для своїх працівників з нагоди різдвяних свят поки що не повідомила мережа Biedronka. Минулоріч її співробітники могли розраховувати на подарункові пакунки для себе та своїх дітей, а також преміальні виплати на суму 1000 злотих.

⇒ Читайте також:

Через ріст цін поляки економлять на побутовій техніці та їжі, але купують одяг

Супермаркети Бедронка пропонують покупцям дешевший відповідник польського білого цукру

Українці задоволені життям в Польщі. Скільки біженців вже знайшло постійну роботу

Головне фото: istockphoto.com

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах