Biedronka запускає лотерею, де головний виграш - 500 тисяч злотих на купівлю квартири

07 Лютого 2022
акції та знижки в польських магазинах

Інфляція та посилення заборони на недільну торгівлю у Польщі стимулює конкуренцію на ринку торгівлі. У боротьбі за своїх постійних клієнтів популярна мережа дисконт-супермаркетів запускає масштабну лотерею, учасники якої мають шанси виграти одну із 50 квартир, пише businessinsider.com.pl.

Участь в лотереї можуть взяти лише власники картки Moja Biedronka. Для цього потрібно придбати товари в одному з супермаркетів мережі на суму від 99 злотих. Лотерейні квитки у вигляді чеку зі спеціальним кодом отримають особи, які заздалегідь повідомлять касира про своє бажання участі в розіграші. 

Акція триватиме з 7 лютого до 16 квітня, тобто впродовж 10 тижнів. Щотижня мережа обиратиме 5 переможців, яким вручать по 500 тисяч злотих. Ці кошти можна витратити лише на купівлю власної квартири чи будинку. Перший розіграш відбудеться вже 16 лютого. Про виграш учасників повідомлять через телефонний дзвінок. 

Варто зазначити, що не кожен такий чек може брати участь у лотереї. Як і в інших рекламних акціях Бедронки, алкогольні напої та тютюнові вироби, а також дитячі суміші і поповнення мобільного телефону не входять до суми покупок, що дають право на отримання лотерейного квитка.

За правилами, за кожні 99 злотих покупець може отримати один лотерейний квиток. Загальна кількість квитків для однієї картки Moja Biedronka становить не більше 10 на день.

Нагадаємо, Moja Biedronka - одна з найпопулярніших програм лояльності в Польщі. Вона стартувала ще у вересні 2016 року, а у лютому 2021 року подолала ліміт у 10 мільйонів користувачів.

Додамо, з 2022 року в Бедронці підвищили зарплати менеджерам, а також працівникам супермаркетів та складів. 

⇒ Читайте також:

Чи знизились ціни на продукти у Польщі після тимчасового скасування ПДВ

В яких аптеках у Польщі можна безкоштовно пройти тест на коронавірус. Карта

Мінімальна зарплата в Польщі та Європі: чи вистачить на базовий продуктовий кошик

Головне фото: telepolis.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах