Biedronka і Lidl підвищують зарплати та шукають нових працівників

04 Лютого 2022
вакансії в польських супермаркетах для іноземців

Мережа дисконт-супермаркетів Biedronka з січня підвищила заробітну плату співробітникам головного та регіональних офісів, а також центру спільного обслуговування. Вищу оплату за свою роботу відтепер отримуватиме близько 3 тисяч працівників мережі, яка витратила з цією метою 20 млн злотих.

Зазвичай перегляд рівня оплати праці в Бедронці відбувається у квітні, однак цьогоріч підвищення виплатили разом із січневою зарплатою. Таке рішення прийняли через хороші показники мережі за 2021 рік, пише видання wiadomoscihandlowe.pl.

“Таким чином ми хочемо показати, що цінуємо рішучість та відданість наших працівників, а також прагнемо, щоб вони відчували стабільність у цей складний період” – сказав Ярослав Собчик, директор з персоналу та член правління мережі Biedronka.

робота в супермаркетах бедронка в польщіgemma on Unsplash

З січня також зросла зарплата працівників магазинів і складів, що належать мережі Biedronka - у середньому на 200-250 злотих. Загалом підвищення охопило 60 тис. людей, а мережа витратила на це 142 млн злотих.

Наприкінці 2021 року Biedronka додатково витратила понад 100 мільйонів злотих на співфінансування різдвяних покупок для своїх співробітників і придбала понад 150 тисяч подарункових боксів для працівників мережі та їхніх дітей. Крім цього, деякі співробітники отримали спеціальні ваучери на суму до 1000 злотих, які можна використовувати в супермаркетах Biedronka.

⇒ Чи знизились ціни на продукти у Польщі після тимчасового скасування ПДВ

Підвищення зарплат та нові вакансії в Lidl Польща у 2022 році

Головний конкурент Бедронки на польському ринку - мережа супермаркетів Lidl також оголосила, що у 2022 році призначить 125 млн злотих на підвищення зарплат та ще близько 100 млн на створення нових робочих місць. Зараз на фірмі працює приблизно 25 тисяч осіб. 

З березня 2022 року нові працівники супермаркетів Лідл будуть щомісяця отримувати від 3750 до 4600 злотих брутто. Після року роботи працедавець гарантує підвищення заробітної плати до рівня 3850-4800 злотих брутто, а після двох років роботи - 4100-5050 злотих. Розмір підвищення залежатиме від того, яку позицію займає конкретний працівник. 

Своєю чергою, заробітна плата працівників складу на початку працевлаштування має становити від 4350 до 4750 злотих брутто, а після року роботи – від 4550 до 5000 злотих. Після двох років роботи зарплата становитиме від 4800 до 5250 злотих, а через три – до 5500 злотих.

робота в супермаркетах лідл польщаŁukasz Rawa, wiadomoscihandlowe.pl

Керівники магазинів Lidl у Польщі можуть розраховувати на зарплату від 4850 до 5550 злотих на початку роботи, а через два роки – до 7500 злотих. Як наголошують у компанії, всі керівники супермаркетів також мають право на службовий автомобіль.

“У 2022 році знову зростуть зарплати працівників магазинів і складів. Крім того, буде створено близько 1500 нових робочих місць. Загалом ми витратимо понад 225 мільйонів злотих на підвищення заробітної плати та створення нових посад. Я не сумніваюся, що це наша найкраща інвестиція”, - коментує Марта Флорчак, член правління Lidl Polska.

Крім високої зарплати, яка є вищою за середню у сфері торгівлі у Польщі, мережа гарантує своїм співробітникам широкий пакет неоплачуваних пільг, таких як приватне медичне обслуговування, групове страхування, картка Multisport, навчання, а також безкоштовну програму підтримки працівників, яка дає змогу скористатися допомогою психолога, юриста та фінансового радника. Також в компанії наголошують, що пропонують чоловікам та жінкам однаковий рівень оплати праці. 

⇒ Читайте також:

Мінімальна зарплата в Польщі та Європі: чи вистачить на базовий продуктовий кошик

Польща на третьому місці серед країн ЄС з найнижчим рівнем безробіття

У Польщі спростили процедуру працевлаштування іноземців та видачі карт побиту

Головне фото: pracawbiedronce.pl

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах